Pomagam
1 procent 2013
14 stycznia 2015

Formularz PIT może być doskonałym narzędziem do pomocy niepełnosprawnym dzieciom. W jaki sposób? Wystarczy w odpowiedniej rubryce w formularzu podatkowym wpisać nasz numer KSR: 0000043097, aby w ten sposób przekazać 1 % podatku dochodowego na działalność statutową Fundacji Hipoterapia - Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. 

Dla tych, którzy rozliczają się przez Internet, Fundacja udostępnia darmowy program do deklaracji podatkowych za rok 2013. By z niego skorzystać, wystraczy kilknąć w obrazek poniżej i przejść do profesjonalnego narzędzia PIT FORMAT.


Przekazując 1% podatku na naszą Fundację pomagasz niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży.
1% to tak niewiele wysiłku, a tak wielkie rezultaty. Jest to najprostszy sposób podzielenia się z tymi, którzy naprawdę potrzebują Twojej pomocy.
Jak pomagamy?
Integracyjny Teatr „Kucyki” - utworzyliśmy grupę teatralną, prowadząc przy tym terapię przez sztukę (arteterapia).
DrOmnibus - wraz ze sztabem ekspertów ds. terapii i specjalistów od technologii mobilnych przygotowaliśmy kompleksowe narzędzie do wspierania terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju i/lub zachowania (w tym autyzm, Zespół Downa, ADHD, porażenie mózgowe).
Moda bez ograniczeń – wraz z najlepszymi polskimi projektantami mody udowadniamy, że nie ma sfer, które mogłyby być niedostępne dla osób niepełnosprawnych! 
Prowadzimy zajęcia terapeutyczne, w tym: hipoterapię, fizjoterapię, logopedię, terapię pedagogiczną, psychoterapię oraz spotkania konsultacyjne.
Organizujemy turnusy rehabilitacyjne.
Prowadzimy szkolenia dla hipnoterapeutów. 
Jak przekazać 1%?
Wypełnij PIT wpisując w odpowiednią rubrykę nasz KRS: 0000043097 oraz kwotę 1%. Możesz też  przekazać środki na określoną osobę wpisując w „Informacje uzupełniające” imię i nazwisko naszego podopiecznego. 
Przekaż nam swój 1% i razem z nami pomóż dzieciom cieszyć się życiem!


Przekazując jeden procent, nie ponosisz żadnych kosztów, a możesz pomóc. I to bardzo!


Co robimy dzięki Waszemu wspraciu?

 

  • Wszystkie pozyskane w ten sposób pieniądze Fundacja przeznaczymy na realizację zajęć terapeutycznych dla niepełnosprawnych podopiecznych: hipoterapięfizjoterapięlogopediępsychoterapię, i terapię pedagogiczną
  • To nie wszystko! Dzięki Waszej pomocy dzieci i młodzież - zarówno zdrowi, jak i niepełnosprawni - mogą rozwijać swoje pasje i budować umiejętności społeczne w ramach integracyjnego teatru „Kucyki”, który wystawia swe przedstawienia na deskach największych krakowskich teatrów. 
  • W grudniu 2013 roku udowodnialiśmy, że nie ma sfer niedostępnych dla osób niepełnosprawnych i dzięki wsparciu słynnych polskich projektantów zrealizowaliśmy wyjątkowy pokaz „Moda Bez Ograniczeń”. Nie odaważylibyśmy się na to bez Was!
  • Idąc z duchem czasu wraz z firmą DrOmnibus, opracowujemy i wdrażamy innowacyjne gry na tablet dla dzieci z zaburzeniami rozwoju i/lub zachowania. Rozwijanie tego typu projektów jest możliwe tylko dzięki temu, że od lat jesteście z nami i umożliwiacie rozwój nie tylko naszym podopiecznym, ale i całej organizacji. 

Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do przekazania swojego 1 procenta podatku również w tym roku na naszą Fundację. 

Pomagamy dzieciom cieszyć się życiem!