Pomagam
Psychoterapia

Jeśli Twoje dziecko zmaga się z niepełnosprawnością, w tym problemami neurologicznymi, psychicznymi lub społecznymi, psychoterapia może pomóc mu w pokonaniu trudności. Nasz zespół specjalistów pracuje z dziećmi i młodzieżą, aby pomóc im wykorzystać swój pełen potencjał, radzić sobie z lękami, trudnościami w koncentracji, agresją, zaniżonym poczuciem wartości oraz budować pozytywne relacje z rówieśnikami.

Nasze zajęcia odbywają się w troskliwej i intymnej atmosferze, z poszanowaniem prywatności i indywidualnych potrzeb uczestników. Pracujemy z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami, w tym z autyzmem, zespołem Downa, upośledzeniem umysłowym, nerwicą, nadpobudliwością psychoruchową, zaburzeniami zachowania i problemami szkolnymi.

Jeśli szukasz pomocy dla swojego dziecka, zapraszamy do kontaktu. Razem będziemy pracować nad osiągnięciem sukcesu i pełnego wykorzystania potencjału Twojego dziecka poprzez psychoterapię dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności lub orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

KIEDY ?
Zajęcia prowadzone są
od poniedziałku do soboty.
Godziny zajęć ustalane
indywidulanie z rodzicami pacjentów.
GDZIE ?
Zajęcia prowadzone są w siedzibie Fundacji
znajdującej się przy
ul. Dunajewskiego 5/29 w Krakowie
(oficyna, wejście D, parter)
w dobrze wyposażonej salce.
Kontakt

Aby zgłosić dziecko na zajęcia prosimy o kontakt: