Pomagam
Wspieraj z nami

Przekaż fundacji swoje 1,5% procent

KRS: 0000043097

Twoje 1,5% ma moc!

Przekazując 1,5% podatku naszym podopiecznym, pomagasz niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży oraz dorosłym osobom niesamodzielnym pokonywać trudności dnia codziennego.

1,5% to tak niewiele wysiłku, a tak wielkie rezultaty dla  naszych podopiecznych!

To najprostszy sposób podzielenia się z tymi, którzy naprawdę potrzebują Twojej pomocy.

Darowizna on-line
Dzięki darowiznom udaje się nam pomagać i odmieniać życie tych najbardziej bezbronnych - dzieci  oraz osób niesamodzielnych i ich rodzin.
Dajmy im wspólnie szansę na szczęśliwe życie.
Dane do przelewu: Fundacja Pełna Życia, ul. Dunajewskiego 5/29; Kraków 31-133
Nr konta: Bank PEKAO S.A.nr 81 1240 4533 1111 0000 5427 6879
tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe
Wolontariat - jestem kimś, jestem wolontariuszem!
Wolontariat z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Coraz więcej osób ceni taki sposób pomagania innym i kieruje swoje kroki do dojrzałych organizacji gwarantujących wysoki poziom udzielanej pomocy osobom potrzebującym. Pozwala to wolontariuszom również zwiększać swoje kompetencje społeczne i zawodowe.
Dla firm
Jeśli jesteś właścicielem firmy również możesz wesprzeć dzieci z niepełnosprawnością i osoby niesamodzielne.
Dla osób prawnych istnieje możliwość odliczenia nawet 10% dochodu, jeśli przekażą je na organizację pożytku publicznego, taką jak my.
Osoby fizyczne podobnie mogą odliczyć od dochodu do 6%. To oczywiście maksymalne wartości, my będziemy się cieszyć również z 1 % podatku.
Dane do przelewu: Fundacja Pełna Życia, ul. Dunajewskiego 5/29; Kraków 31-133 Nr konta: Bank PEKAO S.A.nr 81 1240 4533 1111 0000 5427 6879, tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe
Testament - Twój dar dla rodziny i podopiecznych Fundacji
Warto za życia uporządkować sprawy spadkowe - pozwala to uniknąć rodzinie wielu niesnasek, a nawet rozpraw sądowych.
Gdy myślimy o bliskich w kontekście naszego majątku, mogą pojawić się rzeczy, które nie wydają się być bardzo wartościowe i trudno je komuś zapisać. Dla nas jednak mogą stanowić jedno z niewielu źródeł uzyskania środków, za które bedziemy mogli zmienić życie osobom w trudnej sytuacji zdrowotnej.
Zapisu na Fundację możesz dokonać u notariusza. Będziemy wdzięczni, jeśli zdecydujesz się na ten krok - prosimy o informację o tym.
ZGŁOŚ SIĘ DO WOLONTARIATU!    Dziękujemy
    Ok, dzięki