Pomagam
Terapia pedagogiczno-logopedyczna

Jeśli Twoje dziecko ma trudności z mową, rozumieniem języka lub artykulacją, terapia pedagogiczno-logopedyczna może pomóc mu poprawić te umiejętności.

Podczas terapii logopedycznej prowadzone będą ćwiczenia, które pomogą w rozwoju sprawności narządów artykulacyjnych, poprawie oddechu i fonacji, zrozumieniu mowy oraz w artykulacji. Terapeuta będzie dobierał ćwiczenia odpowiednio do potrzeb i możliwości dziecka, a także stosował indywidualne metody pracy, aby zapewnić jak największą skuteczność terapii.

W niektórych przypadkach, gdy dziecko ma problemy z komunikacją werbalną, terapeuta może zastosować odpowiednio dobrany system komunikacji alternatywnej, który pomoże dziecku porozumiewać się w codziennych sytuacjach.

Terapia logopedyczna może być skuteczną metodą terapeutyczną dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, w tym z zaburzeniami mowy, jak również z innymi zaburzeniami, które wpływają na komunikację i artykulację.

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapisania dziecka na terapię logopedyczną. Razem pomożemy mu rozwijać umiejętności językowe i osiągnąć sukces w szkole i życiu codziennym.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności lub orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

KIEDY ?
Zajęcia prowadzone są
od poniedziałku do soboty.
Godziny zajęć ustalane
indywidulanie z rodzicami pacjentów.
GDZIE ?
Zajęcia prowadzone są w siedzibie Fundacji
znajdującej się przy
ul. Dunajewskiego 5/29 w Krakowie
(oficyna, wejście D, parter)
w dobrze wyposażonej salce.
Kontakt

Aby zgłosić dziecko na zajęcia prosimy o kontakt: