Pomagam

 

 

"Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Pomagając innym pomagasz i sobie. Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście."

Robert Baden–Powell.

 

Dzięki darowiznom udaje się nam pomagać i odmieniać życie dzieci oraz osób niesamodzielnych i ich rodzin i opiekunów!
Dajmy Im wspólnie szansę na pełnię życia.
Możesz przekazać darowiznę on-line poprzez system PayU lub przelewem tradycyjnym na konto bankowe.
Dane do przelewu: Fundacja Pełna Życia, ul. Dunajewskiego 5/29; Kraków 31-133
Nr konta: Bank PEKAO S.A.nr 81 1240 4533 1111 0000 5427 6879
tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe
Wpłacam

Wysyłając formularz, akceptuję politykę prywatności

90 zł to koszt sesji terapii dla 1 Podopiecznego Fundacji
100 zł to koszt sesji hipoterapii dla 1 Podopiecznego Fundacji
Darowiznę można odliczyć w zeznaniu rocznym w załączniku PIT/O jako darowiznę na rzecz organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego w ramach limitu 6% dochodu u osób fizycznych, a 10% u osób prawnych. To odliczenie jest inną formą pomocy niż 1%.

*Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przez Fundację Pełną Życia z siedzibą w Krakowie, ul. Dunajewskiego 5/29, 31-133 Kraków do celów obsługi przekazywanej darowizny zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2018.1000) oraz zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Pomagaj stale
Twoje comiesięczne wpłaty pozwalają na kontynuację terapii dla naszych Podopiecznych.
Zachęcamy Cię do stałego wsparcia dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami będących pod naszą opieką! Dzięki Twoim regularnym wpłatom możemy Im zapewnić ciągłość terapii niezbędnej do osiągnięcia możliwie jak najlepszej samodzielności (na miarę Ich możliwości).
Jak wspierać regularnie? To proste:
  1. Zdecyduj kiedy, jak często i jaką kwotą chcesz wspierać Podopiecznych Fundacji Pełnej Życia. Nawet niewielkie, ale regularne wpłaty mają wielką siłę!
  2. Wybierz dzień, w którym chciałbyś dokonywać wpłat - w kalendarzu zaznacz jako "Dzień dzielenia się dobrem".
  3. Wiele banków oferuje klientom stałe zlecenie przelewu. Sam ustalasz, jak często i jakiej wysokości kwoty będą przekazywane na konto Fundacji Pełnej Życia. Nie musisz o niczym pamiętać – bank pamięta za Ciebie.
Dziękujemy!

Dokumenty

 

Druk przelewu wpłaty - dostępny TUTAJ

Statut Fundacji - dostępny TUTAJ

Regulamin  - dostępny TUTAJ