Pomagam
CSR
11 sierpnia 2016

 

Co to jest CSR?

Corporate Social Responsibility pozwala na utworzenie nowoczesnego wizerunku przedsiębiorstwa. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to nowoczesna koncepcja polegająca na uwzględnianiu interesu społecznego przez przedsiębiorstwa. Działalność na rzecz społeczności lokalnej w której  mieści się przedsiębiorstwo wpływa na zacieśnienie więzi z mieszkańcami i wybudowanie pozytywnych relacji, a także promocję firmy. Równocześnie dla nas - Fundacji jest to wielka szansa na rozwój i wsparcie w naszych działaniach. Działania w ramach CSR staja się coraz popularniejsze, a firmy biorące pod uwagę dobro mieszkańców i wspierające lokalną społeczność cieszą się coraz większą popularnością.

 

Jakie działania można wykonać w ramach CSR?

W rodzajach podejmowanych działań w ramach CSR ogranicza nas właściwie jedynie nasza wyobraźnia.

Jako Fundacja zachęcamy do Pay-Roll, przekazania 5groszy od faktury na rzecz Fundacji, wolontariatu pracowniczego, drobnej systematycznej darowizny, darowizny rzeczowej, eventu i każdej innej formy wsparcia jaka tylko jest dla Państwa Firmy możliwa. Liczy się każda pomoc!

 

W razie jakichkolwiek pytań, bądź chęci współpracy prosimy o kontakt. Będziemy bardzo szczęśliwi mogąc z Państwem porozmawiać o wspólnych działaniach.

 

Maria Słuszko-Ciapińska

tel: 726 301 040

e-mail: maria.sluszko@hipoterapia.info.pl