Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Dziękujemy za darowiznę!
Dziękujemy za darowiznę!
15 maja 2013
Stowarzyszenie Naukowe im. Stanisława Staszica z Krakowa przekazało darowiznę na cele statutowe naszej fundacji. Dziękujemy!

Jak wiecie, na co dzień staramy się pomagać w różnoraki sposób dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom – poprzez hipoterapię, arteterapię, fizjoterapię, zajęcia pedagogiczne wraz z logopedią, psychoterapię i in. Cieszy nas, gdy możemy dostrzegać efekty naszej wspólnej pracy.

Często jednak skala pomocy, jaką możemy im okazać, uzależniona jest od funduszy, jakie posiadamy. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdą okazaną pomoc finansową i wolontariacką z Waszej strony, która umożliwia nam realizowanie z powodzeniem naszej misji.

Po raz kolejny swoim wsparciem zaszczyciło nas Stowarzyszenie Naukowe im. Stanisława Staszica z Krakowa, które przekazało na nasze cele statutowe darowiznę. Dziękujemy serdecznie! Pieniądze z pewnością wykorzystamy owocnie!

Jeśli Wy chcielibyście wesprzeć nas również finansowo, zachęcamy do wpłat darowizn na nasze konto: Bank PEKAO S.A.nr 81 1240 4533 1111 0000 5427 6879

Każda kwota jest dla nas cennym darem,  a przede wszystkim najlepszym wsparciem dla dzieci niepełnosprawnych uczestniczących w różnorakich zajęciach terapeutycznych w Fundacji Hipoterapia.

Dziękujemy!