Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Dziękujemy za pomoc w przeprowadzce!
Dziękujemy za pomoc w przeprowadzce!
09 lipca 2013
Jesteśmy w centrum! Za nami pracowite tygodnie, podczas których przenieśliśmy naszą siedzibę do nowego lokalu przy ul. Dunajewskiego 5/29. Dzięki Waszej pomocy nie udałoby nam się ogarnąć tego tak sprawnie i tak szybko! Dziękujemy.

Dziękujemy jak zwykle niezawodnym rodzicom, wolontariuszom i pracownikom naszej fundacji, którzy stanęli na wysokości zadania i poświęcili swój czas i siły, by nas wesprzeć! Przez kilka dni dzielnie walczyliście razem z nami o to, by nasi podopieczni mogli się cieszyć piękną i funkcjonalną siedzibą.

Dziękujemy jak zwykle niezawodnym rodzicom i rodzeństwu naszych podopiecznych, tj. Panu Krzysztofowi Adamczykowi z synem Wojtkiem, Panu Piotrowi del Fidali z synem Piotrem, Panu Wiesławowi Zając, Pani Annie Bochenek, Państwu Judycie i Jakubowi Skorek.

Dziękujemy terapeutom – Pani Ewie Mazanek i Agnieszce Żurek.

Dziękujemy serdecznie wolontariuszom, czyli Panu Grzegorzowi Siedlińskiemu z synami Klaudiuszem i Maksem, Maciejowi Rysiowi, Michałowi Rysiowi, Błażejowi Wojtyle, Michałowi Krzak, Justynie Chrabąszcz, Katarzynie Chrabąszcz oraz Krzysztofowi i Michałowi Matuszewskim.

Jesteście niesamowici!