Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Dzień Dziecka w naszej Fundacji!
Dzień Dziecka w naszej Fundacji!
11 czerwca 2018
9 czerwca był dniem świętowania dla naszej Fundacji. Przy pomocy Starbucks Serenada Kraków oraz Uniwersytetu Pedagogicznego przygotowaliśmy dzień pełen niespodzianek na Forcie 52 i 1/2 N. Atrakcji nie było końca ponieważ równocześnie w Czechówce nasza hipoterapeutka przygotowała dla uczestników hipoterapii zajęcia konne wraz z zabawami i grillem!

Jeden dzień i aż dwie imprezy dla naszych Podopiecznych! Tak właśnie wyglądała u nas sobota 9 czerwca.

 

1 impreza to gra terenowa przygotowana przez nas, którą dzięki gościnie Uniwersytetu Pedagogicznego i Centrum Dokumentacji Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń zorganizowaliśmy w Forcie 52 i 1/2 N - który jest bliźniaczym Fortem tego, który dzierżawi nasza Fundacja!

Na wszystkich gości czekały przystanki z różnymi konkurencjami i zabawami.

W imprezę zaangażował się również Starbucks Serenada Kraków, który przygotował fantastyczny poczęstunek i niespodzianki dla Dzieci! Każdy z gości mógł zachwycać się fantastycznymi zimnymi napojami oraz drobnymi przekąskami.

Podczas gry wszyscy mieli również okazję poznać ciekawostki dotyczące obu Fortów i Twierdzy Kraków, a chętni mogli też obejrzeć wystawę w Forcie.

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu gry Wolontariuszom!

 

 

2 impreza miała miejsce dzięki uprzejmości Doroty Sadowskiej Laser Team w Czechówce. Urocze miejsce, sympatyczni ludzie i wspaniałe wierzchowce sprawiły ogromną radość naszym podopiecznym. Dzień rozpoczęły przejażdżki konne. Irenka, Afera, Basia oraz Bąbel okazały się wymarzonymi końmi. Dzieci prezentowały swoje umiejętności jeździeckie oraz zajmowały się karmieniem i wyprowadzaniem koni na padoki. Po wyczerpującej pracy przyszedł czas na kiełbaskę z grilla oraz owoce. Później już tylko zabawa. Ścieżka sensoryczna która skusiła nawet Rodziców, oraz chętnie wykorzystywany przez dzieci parkour. Przeszkody układali wedle swoich pomysłów. Dzień zakończyliśmy rozdaniem prezentów, które w całości ufundowali nasi sponsorzy, a byli to:

LASER TEAM

HIDALGO

HORSETRADE

CHAMPION24

EURO SKLEP PANEK CZECHÓWKA

MONLIGHT ROSSETES

BARBARA SOSIN

 

Dziękujemy Wam bardzo serdecznie. Podarowaliście uśmiechy i spełnione marzenia naszym dzieciom, a to dla nas bezcenne.

Podziękowania również dla Ilony Janik, Magdaleny Szymanek, Zuzi Nawrockiej, Katarzyny Nawrockiej, Anny Szymanek które pomagały podczas przygotowań i w takcie całego dnia.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obu imprez na naszym Facebooku!

 

Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałego dnia dla naszych Podopiecznych!