Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Dzień Wolontariatu na Uniwersytecie Ekonomicznym pod znakiem sukcesu
Dzień Wolontariatu na Uniwersytecie Ekonomicznym pod znakiem sukcesu
09 grudnia 2009
Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko naszej Fundacji w ramach targów organizacji charytatywnych zorganizowanych jako część Dnia Wolontariatu na Uniwersytecie Ekonomicznym w dniu 9 grudnia.

Środa, godziny przedpołudniowe. Dzień Wolontariatu rozpoczął się od rozstawiania i aranżowania stoisk organizacji pozarządowych biorących udział w targach, a zakończył przyjacielskimi rozmowami, wymianą wizytówek i planami wspólnych projektów pomiędzy przedstawicielami organizacji. Goście targów, głównie studenci, migrowali między stoiskami zbierając ulotki, foldery i materiały promocyjne, zadając pytania dotyczące działalności organizacji, zastanawiając się w rozmowach czy mają czas i możliwości, aby zaangażować się w wolontariat.

Wszystkim zainteresowanym rozdawaliśmy zaproszenia na grudniową premierę "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa w wykonaniu naszej Integracyjnej Grupy Teatralnej "Kucyki", a także informowaliśmy o rekrutacji do naszego nowego projektu "Trampek w Krakowie", który ruszy marcu 2010.

Rozmowy przeprowadzono, wizytówki rozdano, zaproszenia wręczono - teraz czekamy na współpracę i działanie. Szczególnie pozdrawiamy Mimo Wszystko (Kasiu, nasze rozmowy musimy kontynuować), Uniwersytet Dzieci (Agnieszko, dzięki za super propozycję) i Fundację Bariera (Michale, liczymy na konie). Dziękujemy organizatorom za przygotowanie fajnego i owocnego spotkania. Czekolada była przepyszna!