Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Fundacja Pełna Życia poszukuje pracownika na stanowisko: doradca
Fundacja Pełna Życia poszukuje pracownika na stanowisko: doradca
05 lipca 2023

Fundacja Pełna Życia poszukuje Doradcy - praca na pełny etat.

Wymagania: minimum 6-miesięczny staż pracy na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe lub licencjat, doskonała znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych, zaangażowanie w pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, umiejętność formułowania pism do urzędów, łatwość w znajdowaniu informacji poprzez strony internetowe i kontakt z instytucjami i organizacjami oraz łatwość w nawiązywaniu relacji z potrzebującymi pomocy.

Praca w zespole interdyscyplinarnym; doradca bierze udział w planowaniu pracy z rodziną i spotkaniach z zespołem. Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych lub w służbach pomocowych. Zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością!

W czasie rozmowy kwalifikacyjnej można spodziewać się pytań z zakresu wymaganej wiedzy.

Praca od poniedziałku do piątku w bezbarierowym lokalu na Kazimierzu.

W przesłanym CV proszę o zawrzeć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Fundacja Pełna Życia ul. Dunajewskiego 5/29 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w ramach realizacji procesu rekrutacji. Ma Pani /Pan prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Kontakt z Administratorem danych: tel. 48 726 30 10 40 lub e-mail: fundacja@pelna-zycia.pl

Oferty prosimy kierowaćdrogą mailową na adres: wspornik@wspornik.org

Prosimy o przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego i ewentualnie skanu referencji.