Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Grant od Fundacji Decathlon
Grant od Fundacji Decathlon
04 października 2010
To niezwykłe szczęście, ale przede wszystkim szansa dla naszych dzieciaków, które dzięki grantowi od Fundacji Decathlon, docelowo będą mogły kontynuować zajęcia w nowej hali.

Nasz projekt z Fundacją Decathlon to niezbity dowód na to, że są ludzie o otwartych sercach, wrażliwi na potrzeby innych, gotowi pomagać.

Dzięki projektowi, pilotowanie którego zgodziła się podjąć Monika Lesiakowska, pracownik Decathlonu Warszawa, nasza Fundacja otrzymała grant na zakup i postawienie nowej hali namiotowej, w której od Nowego Roku będą odbywać się zajęcia z hipoterapii. Nowa hala oraz dodatkowy koń do pracy w hipoterapii, którego zakup również sfinansuje Decathlon, poprawią warunki prowadzenia zajęć, zwiększy się także ich ilość.

To znaczace wsparcie dla naszej Fundacji, umożliwiajace rozwój, popularyzację metody hipoterapii, ale przede wszystkim dotarcie z pomocą do szerszego grona potrzebujących dzieci.

Obecnie wciąż oczekujemy na środki - na bieżąco będziemy informować o postępach w dalszej realizacji grantu.

Na zdjęciu:
przedstawiciele Firmy i Fundacji Decatthlon, członkowie komisji grantowej oraz p. Monika Lesiakowska i prezes naszej Fundacji podczas spotkania w Lille