Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > "Hipoterapia. Fizjoterapia na koniu i przy koniu" dr n. med Ingrid Staruß
"Hipoterapia. Fizjoterapia na koniu i przy koniu" dr n. med Ingrid Staruß
19 lutego 2013
Już w sprzedaży! Najnowsza wersja „Hipoterapii” wydana przez naszą Fundację, która przeniesie Cię do świata fizjoterapii i jednej z jej metod - hipoterapii. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych form terapii osób z niepełnosprawnością? Przeczytaj koniecznie!

 

Jeśli chcesz poznać podstawy fizjoterapii, a także zgłębić tajniki jednej z jej metod jaką jest hipoterapia ten podręcznik jest dla Ciebie! „Hipoterapia. Fizjoterapia na koniu i przy koniu” to bogato ilustrowana, najnowsza wersja „Hipoterapii”, która, dzięki praktycznym poradom, jest jeszcze bardziej przydatna w pracy fizjoterapeuty. Studium przypadków, o które został uzupełniony ten podręcznik sprawia, że nauka jest prostsza, a opisywana teoria bezpośrednio powiązana została z działaniem praktycznym. Zachęcamy do lektury!

Więcej na temat podręcznika przeczytasz tutaj.

 

Jak kupić książkę?

  • Po dokonaniu wpłaty na konto Fundacji: Bank Pekao SA, Oddział w Krakowie, ul. Pijarska 1, nr rachunku 25 1240 4533 1111 0010 2163 3570.
    • Odbiór osobisty w biurze Fundacji w Krakowie (przy ul. Dunajewskiego 5/29, od poniedziałku do piątku, w godz. od 9:00 do 16:00) – w cenie 110 zł.
    • Wysyłka książki na podany adres w cenie 120 PLN (przesyłka w cenie). Jeżeli adres do wysyłki jest inny niż podany w banku, prosimy o podanie go w tytule przelewu.

 

We wszystkich sprawach związanych ze sprzedażą książki prosimy kontaktować się pod adresem mailowym: fundacja@pelna-zycia.pl