Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Jesteś ryczałtowcem? To są ostatnie dni kiedy możesz nam pomóc! Twój 1% jest dla nas bezcenny!
Jesteś ryczałtowcem? To są ostatnie dni kiedy możesz nam pomóc! Twój 1% jest dla nas bezcenny!
16 stycznia 2014
Wystarczy, że wypełniając PIT-28, wpiszesz nasz KRS: 0000043097 i Twój 1% może zdziałać cuda! Wystarczy tak niewiele, żeby dzięki Tobie dzieci mogły cieszyć się życiem. Chcesz pomóc nam dawać jeszcze więcej dobra? Skorzystaj z DARMOWEGO programu, który pomoże Ci sprawnie rozliczyć podatek.

Twój 1% może pomóc nam dać jeszcze więcej dobra ponad 100 dzieci rocznie! Fundacja Hipoterapia od 26 lat wspiera osoby z niepełnosprawnością w samodzielnym wchodzeniu w dorosłość, odzyskiwaniu sprawności i stara się po prostu ułatwiać cieszenie się życiem każdego dnia.

 

Dla Ciebie to tylko nic nie kosztująca Cię chwila - dla naszych podopiecznych szansa na pokonywanie kolejnych przeszkód, a dla nas pomoc w walce o ich szczęcie. Czy chcesz zamienić swój 1% na 100% radości?

 

Jeśli tak - to nic prostszego!

Rozlicz błyskawicznie swój PIT dzięki renomowanemu programowi PIT FORMAT 2015, który jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, i już - od tej pory Twoj 1% zostanie automatycznie przekazany na konkretne potrzeby naszych dzieciaków i zacznie pomnażać dobro!

Program możesz pobrać na swój komputer (użytkownicy Windows) lub rozliczyć się wygodnie korzystając z wersji internetowej on-line (użytkownicy Mac OS, Windows, Linux).


 

W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEJ WERSJI KLIKNIJ W ODPOWIEDNI OBRAZEK PONIŻEJ: 

 

 

                


Wypełniając PIT ręcznie TEŻ MOŻESZ NAS WESPRZEĆ! Wpisz nasz KRS 0000043097 do odpowiedniej rubryki zeznania podatkowego - a Twój 1% pomoże nam sięgać po niemożliwe!

 


W jaki sposób wykorzystujemy pozyskane środki?

 

 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego więc nie prowadzimy działalności gospodarczej, a 100% pozyskanych środków finansowych przeznaczamy na działalność Fundacji. Oznacza to, że Twój 1% bezpośrednio pomoże nam organizować zajęcia i projekty terapeutyczne oraz spotkania konsultacyjne.

Jak to wygląda na codzień?

Działalność Fundacji obejmuje wszechstronne działalnia mające na celu wspierać rozwój dzieci z niepełnosprawnością po to żeby możliwie kompleksowo pomagać w zdobywaniu kolejnych sukcesów na drodze do swojej samodzielności.

W tym celu:

-rehabilitujemy poprzez hipoterapię,

-budujemy poczucie własnej wartości poprzez projekt Moda Bez Ograniczeń,

-pomagamy zdobyć pewność siebie tworząc magiczny teatr "Kucyki",

-wykorzystujemy nowoczesne technologie w pracy terapeutycznej czyli korzystamy z tabletów w terapii,

- wspieramy na codzień poprzez inne formy terapii takie jak trening społeczny, psychoterapia, fizjoterapia i dużo więcej...

PAMIĘTAJ, ŻE...

 

Twój 1% może się zamienić w 100% Radości!