Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > "Kilometry Dobra" - relacja z Finału!!
"Kilometry Dobra" - relacja z Finału!!
03 czerwca 2014
Kilometrowy Finał kampanii "Kilometry Dobra" już za nami. Czas podsumować to wydarzenie!

W ostatnią niedzielę, 01.06.2014 roku, odbył się Finał Kampanii "Kilometry Dobra". Wydarzenie miało miejsce na krakowskich Błoniach.

Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy moc atrakcji, występów, zabaw i gier.

Finał rozpoczął się o godzinie 10:00, choć my już tam byliśmy o 8:00, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik.
Od samego początku przechodnie z zainteresowaniem przyglądali się naszym wyczynom, zadając pytania i chętnie dokładając się do złotówkowego węża.
Nasi wolontariusze, ubrani w fundacyjne koszulki i koszulki akcji "Kilometry dobra" zostali wyposażeni w "kilometrowe" puszki, zapraszali przechodniów do udziału w przygotowanych przez nas zabawach i oczywiście do dołożenia złotówek.

Datki do puszek zbieraliśmy również na Rynku, w Parku Jordana i w okolicach Błoń.

Impreza trwała aż do godziny 18.

Zabawę uświetnili:

  • Szkoła Tańca Impression
  • zespół Comhlan
  • uczniowie z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Paderewskiego
  • Nowosądecka Grupa Ratownicza
  • zespół Izzy Flow
  • zespół Z Harfą w Tle
  • oraz zespół Bałagan - Coverowy Odjazd.

Dziękujemy również iluzjoniście Błażejowi Wojtyła za oczarowanie wszystkich oraz Klaunowi Kuleczce za pokazy żonglowania i przeobrażania balonów w zwierzaki-cudaki.

Podziękowania należą się także naszemu konferansjerowi Jaromirowi Grąckiemu.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę wolontariuszy (uczniów Publicznego Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego, członków Klubu Wolontariusza UJ - projekt "Anioł w Rodzinie" i "Herbatka w ZOLu" oraz ochotników).

Nie możemy zapomnieć o strażakach z Państwowej Szkoły Aspirantów Straży Pożarnej, którzy przez cały czas trwania imprezy układali złotówki.

Wszystkim osobom i instytucjom zaangazowanym w realizację Finału serdecznie DZIĘKUJEMY, bo bez Was nie było by tej imprezy! Podziękowanie kierujemy również w stronę Biura Pełnomocnika ds. Osób Niepełnosprawnych, ze strony którego otrzymaliśmy wiele pomocy podczas całej akcji jak i organizacji Finału.  

I na koniec: w trakcie całej kampanii uzbieraliśmy łącznie 12784,81 zł. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy, których autorem jest nasz nieoceniony wolontariusz pan Krzysztof Domanus (któremu również dziękujemy!!)