Pomagam
Kilometry dobra
19 marca 2014
Razem pobijmy rekord Guinnessa i pomóżmy dzieciom niepełnosprawnym!

 

Kilometry dobra
Razem pobijmy rekord Guinnessa i pomóżmy dzieciom niepełnosprawnym!
Fundacja Hipoterapia, krakowski partner akcji organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, zaprasza do wspólne budowania kilometrów dobra! Razem z wolontariuszami, mieszkańcami Krakowa, firmami, instytucjami i wszystkimi zainteresowanymi zbieramy monety o nominale 1 zł. Dlaczego? Już 1 czerwca na krakowskich Błoniach ułożymy zgromadzone złotówki w jeden nieprzerwany ciąg monet. Wszystko po to, by przekroczyć granicę magicznych 77 km i tym samym pobić rekord Guinnessa w układaniu monet o takim samym nominale.
Aktualny rekord należy do austriackiej organizacji BG/BORG Kirchdorf an der Krems, która 9 grudnia 2011 ułożyła odcinek długości 75, 24 km składający się z jednocentówek euro. Akcja startuje 22 marca i trwać będzie do 1 czerwca, kiedy wszyscy spotkamy się na finale „Kilometrów Dobra”. Złotówki zebrane w Krakowie zostaną przekazane na terapię dzieci i młodzieży niepełnosprawnych będących pod opieką naszej Fundacji.
Już dziś zachęcamy wszystkich do zbierania złotówek lub do przelewania ich na konto Fundacji po to, aby 1 czerwca móc układać razem z nami Kilometry Dobra!
Zapowiada się fantastyczna zabawa!

Fundacja Hipoterapia, krakowski partner akcji Kilometry dobra organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, zaprasza do wspólne budowania kilometrów dobra! Razem z wolontariuszami, mieszkańcami Krakowa, firmami, instytucjami i wszystkimi zainteresowanymi zbieramy monety o nominale 1 zł.

Dlaczego? Już 1 czerwca na krakowskich Błoniach ułożymy zgromadzone złotówki w jeden nieprzerwany ciąg monet. Wszystko po to, by przekroczyć granicę magicznych 77 km i tym samym pobić rekord Guinnessa w układaniu monet o takim samym nominale.

Już dziś zachęcamy wszystkich do zbierania złotówek lub do przelewania ich na specjalne konto Fundacji na stronie www.kilometrydobra.pl po to, aby 1 czerwca móc układać razem z nami Kilometry Dobra!

Aktualny rekord należy do austriackiej organizacji BG/BORG Kirchdorf an der Krems, która 9 grudnia 2011 ułożyła odcinek długości 75, 24 km składający się z jednocentówek euro. Akcja startuje 22 marca i trwać będzie do 1 czerwca, kiedy wszyscy spotkamy się na finale „Kilometrów Dobra”. Złotówki zebrane w Krakowie zostaną przekazane na terapię dzieci i młodzieży niepełnosprawnych będących pod opieką naszej Fundacji.

Zapowiada się fantastyczna zabawa!

Zapraszamy na www.kilometrydobra.pl!