Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Konsultacje lekarskie przed nowym rokiem szkolnym
Konsultacje lekarskie przed nowym rokiem szkolnym
28 sierpnia 2013
Kończy się okres wakacyjny - od września uruchamiamy więcej zajęć terapeutycznych dla naszych podopiecznych. W związku z tym już w najbliższym czasie odbędzie się szereg konsultacji lekarskich, na podstawie których kwalifikujemy dzieci do konkretnych zajęć. Sprawdźcie terminy!

Kto może uczestniczyć w konsultacjach? Spośród wszystkich chętnych zgłaszających się do biura Fundacji wybierane są dzieci kwalifikujące się do konkretnych zajęć. Poza wskazaniami decyduje kolejność zgłoszeń z kompletem wymaganych dokumentów.

Ponadto wszyscy uczestnicy programu PFRON przechodzą kwalifikację na poszczególne zajęcia podczas obowiązkowych konsultacji medyczno-terapeutycznych prowadzonych przez fundacyjną komisję specjalistów pod kierunkiem dr n. med. Moniki Gasińskiej (pediatra ze specjalnością rehabilitacji, nauczyciel NDT-Bobath, hipoterapeuta, kierownik Oddziału Dziennego Rehabilitacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego CM UJ w Krakowie).

Po ustaleniu indywidualnych planów terapii poszczególnych dzieci oraz po sformułowaniu wytycznych do pracy dla terapeutów sporządzany jest harmonogram zajęć na kolejne miesiące.

Kiedy konsultacje?

W czwartek 29.08.2013 r. od 16.00 orazw sobotę 31.08.2013 r. od 8.00 (w sobotę konsukltacje prowadzi dr Anna Pawelec).