Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Kraków ustanowił I minirekord
Kraków ustanowił I minirekord
14 kwietnia 2014
12 kwietnia Fundacja Hipoterapia ustanowiła I minirekord - zebraliśmy 2345,04 zł!

W sobotę, 12.IV.2014 roku, Fundacja zrealizowała kolejny event w ramach kampanii „Kilometry Dobra”.Wydarzenie odbyło się w Galerii Bonarka City Center. Całość poprzedziły burze mózgów i kilkudniowe przygotowania połączone z pracami konstrukcyjnymi oraz plastycznymi. Na dzień przed eventem, skumulowaliśmy fundacyjne siły i do godziny 1:00 (w nocy) przygotowywaliśmy wszystko to, co niezbędne było, aby zbiórka się udała.

 

 

W sobotę o 10 rozpoczęliśmy zbiórkę. Nasi wolontariusze, jak i my sami, ruszyliśmy do boju. Ludzie chętnie włączali się do akcji, dokładając swoje monety do naszego złotówkowego węża. Ten rósł w oczach. Centymetr po centymetrze, metr po metrze. W pewnym momencie, do naszego teamu dołączył Clown, który zręcznie przeobrażał kolorowe i długie balony w zwierzątka, szabelki i inne cuda. Radości końca nie było. Nasze szeregi zasilił tez piesek!


Pomimo upływu godzin, my niestrudzenie pozyskiwaliśmy kolejne złotówki. Rozmieniarka, której zadaniem była wymiana nominałów wszelakich na jednozłotowe monety, pracowała ciężko.

Większe nominały również wpadały nam do puszek, co bardzo nas cieszyło. Złotówkowy wąż przybierał na rozmiarach.

 

 

Zbiórka trwała od 10 do 21. Łącznie udało nam się zebrać 2345,04 zł. Wszystkim serdecznie dziękujemy!


Szczególne podziękowania dla: 

  • Bonarka City Center – za udostępnienie nam powierzchni w Galerii    
  • Wolontariuszy: Weroniki Bandrowczak, Patrycji Mazur, Kariny Weis, Karoliny Baca, Dominika Wożniczka, Jolanty Wożniczka, Weroniki Cebula, Uli Bawor, Joanny Górskiej, Barbary Gangan, Julii Gangan, Sylwi Cieślar i Moniki Oświęcimka – za zaangażowanie i wspólną zbiórkę
  • Katarzyny Sumińskiej – za wcielenie się w rolę Clowna i przeobrażanie balonów w zwierzątka i inne cuda


Już niedługo kolejny event - mamy nadzieję, że pobijemy nasz minirekord i zbierzemy jeszcze więcej pieniędzy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniej zbiórki. Zdjęcia autorstwa pani Barbary Czopek i pana Krzysztofa Domanusa