Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Kucykowa opowieść o miłości ...
Kucykowa opowieść o miłości ...
30 czerwca 2016
W piątek 24 czerwca w Teatrze Bez Rzędów miało miejsce przedstawienie "W sam raz na Walentynki" w wykonaniu Starszej Grupy Kucyki. Równocześnie było to ostatnie przedstawienie przygotowane przez Grupę w tym składzie i pod kierunkiem Aleksandry Barczyk, dlatego emocji podczas piątkowego spektaklu nie da się opisać.

"W sam raz na Walentynki" to całkowicie autorska sztuka przygotowana przez wszystkich członków Grupy. Pomysłodawcą scenariusza jest Justyna Sujata - jedna z aktorek. Dookoła zarysu fabuły wszyscy aktorzy upletli razem delikatną historię o miłości, niezrozumieniu, marzeniach i codzienności. Poprzez swój występ, młodzi ludzie przenieśli widzów do swojego świata, który, na przestrzeni tych wszystkich wspólnie spędzonych lat, prawie niezauważalnie, przemienił się ze świata nastolatków w świat dorosłych już osób.

Żegnając niektórych aktorów oraz ich prowadzącą, niezmiernie wdzięczni jesteśmy za te wspólne lata, wszystkie przedstawienia dzięki którym mogliśmy na chwilę przystanąć i zatrzymać się w tym codziennym pędzie oraz za wszystkie uśmiechy, obudzone nadzieje i ogrom pracy. Jakkolwiek część z nas opuszcza Kucyki mamy nadzieję, że wspólna historia się jednak nie kończy. Będziemy oczekiwać Waszych odwiedzin na próbach, a podczas następnych spektaklów będziemy wyszukiwać Waszych twarzy wśród publiczności.

Mamy nadzieję, że od września rozpoczniemy kolejną edycję Teatralnej Grupy Kucyki, która stanie się dla nowych uczestników tym samym czym była dla nas i poniesie ich w świat baśni i marzeń, tak aby na końcu znów powrócić do rzeczywistości lecz nieco odmienionym ... Z tą odrobiną baśniowego pyłu, który daje magia teatru. Dzięki niemu mamy nadzieję, że kolejne osoby rozwiną skrzydła tak aby na nich unieść nas - widzów w swój świat, otworzyć nasze oczy i dodać wiary, że warto wzbić się wysoko ponad otaczającą nas rzeczywistość. Dokładnie tak jak Wy uczyniliście to w zeszły piątek.

 

Serdecznie Wam dziękujemy!