Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Kucykowe dzieci i ludzie biznesu - czy to naprawdę działa?
Kucykowe dzieci i ludzie biznesu - czy to naprawdę działa?
04 grudnia 2009
Wieczorem, w dniu 3 grudnia 2009 o godzinie 18:30 w restauracji Sempre na ul. Brackiej w Krakowie odbyło się oczekiwane przez nas świąteczne spotkanie członków Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. Był to dzień szczególny przede wszystkim dla naszych Kucykowych Dzieci, ponieważ w trakcie wieczoru miały wystąpić z koncertem pastorałek.

Emocje były ogromne. Dzieci na koncert przybyły wraz z rodzicami, odświętnie ubrane, trochę onieśmielone, ale też przejęte występem.

Po oficjalnej części powitań i przemówień rozpoczął się koncert. Dzieci bardzo naturalnie i z dużą werwą wykonywały kolejne utwory. Przekazywały sobie solidarnie mikrofon, milkły, gdy był czas na solówkę, a pełną piersią śpiewały wspólne kwestie i zwrotki. Wniosły w ten przedświąteczny wieczór witalność, energię, ruch i radość. Po zakończonym przedstawieniu na dzieci czekały prezenty i słodycze. 

W czasie wieczoru przeprowadzona została zbiórka pieniedzy wspomagająca projekty Fundacji (zebrana kwota wyniosła 744 zł) oraz aukcja, na której wylicytowana została świąteczna bombka wykonana przez dzieci.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziekujemy za wsparcie naszych działań i ogromnie cieszymy się, że ten wspólny wieczór stał się okazją tak do rozmów biznesowych, jak i zwykłego ludzkiego wzruszenia i uśmiechu.

Szczególne podziękowania przekazujemy pani Agnieszce Liburze i pani Marcie Kossowicz-Reroń, dzieki którym ten wspólny wieczór stał się możliwy.