Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Kup cegiełkę i przyjdź na pokaz Moda bez ograniczeń!
Kup cegiełkę i przyjdź na pokaz Moda bez ograniczeń!
01 grudnia 2013
To ostatnia szansa, by dostać się na pokaz Moda bez ograniczeń i spędzić wieczór w towarzystwie największych gwiazd mody, Grzegorza Turnaua i naszych wyjątkowych modelek. Sprawdźcie, co zrobić, by być z nami 8 grudnia!

Już w najbliższą niedzielę, 8 grudnia 2013 roku, o godzinie 18.00 rozpocznie sie wyjątkowe wydarzenie - Moda bez ograniczeń! W trakcie wieczoru zobaczyć będzie można kreacje największych polskich projektantów mody prezentowane przez wyjątkowe, niepełnosprawne modelki.

Kreacje będzie można zabrać ze sobą do domu, pokaz zakończy bowiem aukcja charytatywna prezentowanych strojów - a wśród nich suknie i dodatki autorstwa Ewy Minge, Roberta Kupisza, Łukasza Jemioła, La Manii, Bohoboco, Teresy Rosati i wielu innych. 

To nie wszystko! Koszulki swojego autorstwa zaprezentują również starsze Kucyki. Pokaz uświetni koncert Grzegorza Turnaua oraz wystawa obrazów Maggie Piu. Całość poprowadzi Olivier Janiak. Impreza ma charakter zamknięty. 

Jeśli chcecie spędzić z nami ten wieczór i wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu - macie na to ostatnią szansę! Zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc! Chcemy, byście mogli być tam razem z nami!

Co zrobić, by wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy wejść na stronę cegielki.fundacja-hipoterapia.pl, wykupić cegiełkę charytatywną i gotowe! Dochód z cegiełek jest w całości przeznaczony na terapię dzieci niepełnosprawnych będących pod opieką naszej Fundacji. Śpieszcie się - liczba miejsc jest ograniczona. 

Do zobaczenia 8 grudnia o godz. 18.00 w krakowskim hotelu Sheraton.

Czekamy na Was!