Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Majowo-czerwcowe wydarzenia w Forcie
Majowo-czerwcowe wydarzenia w Forcie
26 kwietnia 2024

Najbliższe miesiące to czas cieplejszych dni, gdy potrzeba wychodzenia na zewnątrz bierze górę nad wieczorami spędzonymi w domu.  Warto więc odwiedzić Fort Sztuki (i) Życia, który na ten okres przygotował wiele atrakcji!

Wydarzenia zaplanowane na maj i czerwiec:

 •  Od 18 maja rusza kino plenerowe, które będzie organizowane w Forcie w każdą trzecią sobotę miesiąca. W przypadku niesprzyjającej pogody seans odbędzie się
  w auli Fortu. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest zakupienie tzw. "pakietu
  widza" za 25 zł, a by mieć zagwarantowane miejsce trzeba dokonać rezerwacji
  poprzez formularz. Tytuły filmów i rejestracja na poszczególne dni będzie dostępna w wydarzeniu na Facebooku.
 • 25 maja w Forcie odbędzie się Eko-Bazarek, na którym pasjonaci rękodzieła,
  dżemików i własnoręcznych wyrobów będą mogli spotkać się, porozmawiać
  i zaprezentować swoje produkty. Zachęcamy zarówno do zgłaszania się na stronie Fortu jako wystawcy, jak i przyjścia na wydarzenie jako kupujący. Bazarek to świetna okazja do wymiany doświadczeń, reklamy małego biznesu i być może znalezieniu dla siebie nowej, ciekawej pasji.
 • 26 maja po raz ostatni w tej edycji gościć będziemy Filharmonię Krakowską
  w ramach cyklu Bajki Muzyką Pisane. Tym razem zaprezentują nam "Bajeczkę o osiołku" w reżyserii Tomasza Świerczka. Zapisy na wydarzenie jak zawsze pojawią się na facebookowym wydarzeniu.
 • 1 czerwca zapraszamy gorąco wszystkie dzieciaki i dorosłych na Dzień Dziecka w Forcie Sidzina. W programie pikniku gry i zabawy, konkursy z nagrodami, grill lub ognisko, kino plenerowe i wiele, wiele innych. Nowości w programie i wszelkie
  zmiany będą publikowane w wydarzeniu na Facebooku.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tych niezwykłych wydarzeniach. Fort znajduje się na ulicy Kozienickiej 33 i jest w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.