Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Niezwykłe portrety podopiecznych naszej Fundacji
Niezwykłe portrety podopiecznych naszej Fundacji
16 kwietnia 2010
Zapraszamy do działu DZIECI, w którym zamieszczamy portrety podopiecznych Fundacji. Dzisiaj portret Damiana Jarzyńskiego.

Nasi podopieczni borykają się z wieloma problemami zdrowotnymi. Ich życie to bardzo często walka z chorobą od pierwszych miesięcy życia. Dzięki intensywnej rehabilitacji oraz zajęciom terapeutycznym osiągają naprawdę wiele, gdyż sukces w ich przypadku to samodzielne wykonywanie najprostszych czynności. Po latach intensywnej pracy potrafią same siedzieć, stać, a nawet chodzić! Potrafią występować na scenie, są świetnymi aktorami! Za każdym dzieckiem stoi wyjątkowa, piękna historia walki ze swoją słabością. Czego potrzebują od nas, rodzin oraz otoczenia...WSPARCIA w swoich zmaganiach, pełnej integracji z otoczeniem, akceptacji oraz pomocy w rozwijaniu ich indywidualności.

Zachęcamy wszystkich Rodziców dzieci "kucykowych" oraz pozostałych podopiecznych Fundacji do przesyłania portretów dzieci (opisów i zdjęć) do Patrycji Krynickej na adres e-mail: patrycja.krynicka@hipoterapia.info.pl

Dziekujemy!

>> przejdź do działu DZIECI

>> przejdź bezpośrednio do sekcji PORTRETY DZIECI