Pomagam
OGŁOSZENIE
24 czerwca 2020

Fundacja Pełna Życia w związku z realizacją projektów unijnych zatrudni od 1 września 2020 członków zespołu do pracy z pacjentami niesamodzielnymi, z niepełnosprawnością oraz ich rodzinami - w miejscu zamieszkania osoby niesamodzielnej na terenie Krakowa.
Zgłoszenia (CV oraz List Motywacyjny) prosimy kierować na adres: fundacja@pelna-zycia.pl z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Pełną Życia w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Praca w perspektywie 3 lat realizacji projektu dla:
- lekarza - ½ etatu
- pielęgniarki - ½ etatu
- fizjoterapeuty - ½ etatu
- pracownika socjalnego - 1 i 1/2 etatu
- menadżera opieki - 1 etat
- specjalisty d/s transportu - ½ etatu
- psychologa -1 etat
- doradcy - 3 etaty

Wymagania:
1. Lekarz - wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata,
prawo wykonywania zawodu, mile widziane specjalizacje: geriatra, lekarz rodzinny, neurolog i inne

2. Pielęgniarka - wykształcenie kierunkowe, prawo wykonywania zawodu, doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata

3. Fizjoterapeuta - wykształcenie kierunkowe, prawo wykonywania zawodu, doświadczenie minimum 2 lata

4. Pracownik socjalny - wykształcenie kierunkowe
Dodatkowo praca w biurze na terenie Krakowa

5. Specjalista d/s transportu - doświadczenie w koordynowaniu transportu, mile widziana osoba z niepełnosprawnością. Praca w biurze na terenie Krakowa.

6. Doradca - wykształcenie wyższe, mile widziane osoby z niepełnosprawnością.
Praca w biurze oraz w miejscu zamieszkania osoby niesamodzielnej (w przypadku osoby z niepełnosprawnością ruchową praca w bezbarierowym biurze na terenie Krakowa).

7. Psycholog - wykształcenie kierunkowe, prawo wykonywania zawodu, doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata. Dodatkowo praca w biurze na terenie Krakowa.

8. Menadżer opieki - wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe minimum 5 lat, doświadczenie w obszarze pomocy osobom niepełnosprawnym, seniorom lub osobiste doświadczenie w zakresie opieki nad osobą niesamodzielną /z niepełnosprawnością lub wykształcenie w zakresie: fizjoterapeuta /pielęgniarka /menadżer lub menadżer/koordynator opieki senioralnej /geriatrycznej lub pokrewne.
Praca w biurze na terenie Krakowa. Praca z pacjentami niesamodzielnymi, z niepełnosprawnością oraz ich rodzinami w miejscu zamieszkania osoby niesamodzielnej oraz w biurze, kontakty z organizacjami pomocowymi, zarządzanie zespołem.