Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Organizujemy pokaz mody!
Organizujemy pokaz mody!
03 lipca 2013
Od prawie ćwierć wieku w różnoraki sposób pomagamy niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży pokonywać ograniczenia, jakie nakłada na nie ich niepełnosprawność. Wciąż pozostaje jednak najważniejszy do rozwiązania problem - pokonać ograniczenia, które tkwią w nich samych.

Postanowiliśmy zatem stworzyć przestrzeń, w ramach której młodzi niepełnosprawni będą mogli poczuć się wyjątkowo i pięknie. Takie możliwości daje świat mody!

Dlatego – organizujemy projekt Moda bez ograniczeń, którego głównym punktem będzie wyjątkowy pokaz mody!

W pokazie udział weźmie dorastająca młodzież na co dzień borykająca się z niepełnosprawnością. Pokaz poprzedzony będzie kilkudniowymi warsztatami dot. kreowania wizerunku. Wydarzenie ma zapoczątkować roczny program coachingowy, którego celem jest budowania poczucia wartości nastolatków i ułatwienie im wkraczania w dorosłość.

Do wsparcia wydarzenia zaprosiliśmy czołowych polskich projektantów mody, który przekażą wybrane przez siebie kreacje swojego autorstwa po to, by spełnić marzenia naszych podopiecznych! Już wkrótce podamy ich nazwiska!

Pokaz mody zakończony będzie aukcją charytatywną,
z której cały dochód przeznaczony będzie na dalszą rehabilitację dzieci niepełnosprawnych oraz program coachingowy pozwalający na to, by każdy z nich mógł dostrzec piękno, jakie ma w sobie i zaakceptować siebie wraz ze swoimi ograniczeniami.

Pokaz odbędzie się w grudniu 2013 r.

Więcej szczegółów już wkrótce!

 

 


 

Podoba Wam się nasz projekt i chcielibyście go wesprzeć?
Znakomicie! Zobaczcie, jakie możliwości stoją przed Wami:

- Wpłaćcie darowiznę na nasze konto!

- Zgłoście się jako wolontariusze do pokazu lub/i warsztatów!

- Macie firmę? Możecie zostać sponsorami wydarzenia!
Wasze logo znajdzie się na wszelkich materiałach promocyjnych związanych z pokazem i aukcją, w tym na zaproszeniach dla gości oraz będzie zaprezentowane w trakcie eventu! Napiszcie do nas: bogumila.matuszewska@hipoterapia.info.pl.
W tytule wiadomości prosimy wpisać "Pokaz mody".

Pomagamy dzieciom cieszyć się życiem!