Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Podaruj darowiznę dzieciom niepełnosprawnym
Podaruj darowiznę dzieciom niepełnosprawnym
23 maja 2013

Chciałabyś wraz z nami pomagać dzieciom niepełnosprawnym cieszyć się życiem? Możesz zrobić to na trzy sposoby:


I. Przekaż Fundacji Hipoterapia darowiznę finansową! Każdy podarowany grosz to nowa szansa na jeszcze lepszą pomoc dzieciom! 

Fundacja Hipoterapia
Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
31-133 Kraków, ul. Dunajewskiego 5

Bank PEKAO S.A.
Nr 81 1240 4533 1111 0000 5427 6879


II. Jeżeli chcesz przekazać nam darowiznę rzeczową, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 726301040 lub 698281366.

 


 

III. Rozliczając deklarację podatkową za 2015 rok, możesz przekazać 1% swojego podatku dochodowego na cele statutowe naszej Fundacji. Jak? Wpisując nasz numer KRS 0000043097 do odpowiedniej rubryki zeznania podatkowego lub rozliczając PIT on-line za pomocą programu renomowanej firmy PIT FORMAT   

 

 

 

Przekazując 1% podatku na naszą Fundację pomagasz niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży.

1% to tak niewiele wysiłku, a tak wielkie rezultaty. Jest to najprostszy sposób podzielenia się z tymi, którzy naprawdę potrzebują Twojej pomocy.

Jak pomagamy?

Integracyjny Teatr „Kucyki” - utworzyliśmy grupę teatralną, prowadząc przy tym terapię przez sztukę (arteterapia).

DrOmnibus - wraz ze sztabem ekspertów ds. terapii i specjalistów od technologii mobilnych przygotowaliśmy kompleksowe narzędzie do wspierania terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju i/lub zachowania (w tym autyzm, Zespół Downa, ADHD, porażenie mózgowe).

Moda bez ograniczeń – wraz z najlepszymi polskimi projektantami mody udowadniamy, że nie ma sfer, które mogłyby być niedostępne dla osób niepełnosprawnych! 

Prowadzimy zajęcia terapeutyczne, w tym: hipoterapię, fizjoterapię, logopedię, terapię pedagogiczną, psychoterapię oraz spotkania konsultacyjne.

Organizujemy turnusy rehabilitacyjne.

Prowadzimy szkolenia dla hipnoterapeutów. 

Jak przekazać 1%?

Wypełnij PIT wpisując w odpowiednią rubrykę nasz KRS: 0000043097 oraz kwotę 1%. Możesz też  przekazać środki na określoną osobę wpisując w „Informacje uzupełniające” imię i nazwisko naszego podopiecznego. 

Przekaż nam swój 1% i razem z nami pomóż dzieciom cieszyć się życiem!


Ponadto, każdego, kto dysponuje czasem i wiedzą, fundacja zachęca do przyłączenia się do zespołu wolontariuszy. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail: fundacja@hipoterapia.info.pl.

Twoje wsparcie umożliwi naszym podopiecznym korzystanie z szeregu zajęć terapeutycznych i pozwoli na uczestnictwo dzieci niepełnosprawnych w innowacyjnych projektach teatralnych, modowych, sportowych oraz z wykorzystaniem nowych technologii. 

Razem z nami pomóż dzieciom cieszyć się życiem!