Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Ponad 7 metrów dobra dalej!
Ponad 7 metrów dobra dalej!
28 kwietnia 2014
Ustanowiliśmy kolejny minirekord - tym razem udało zebrać 317,18zł!

W sobotę zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy w ramach kampanii „Kilometry Dobra”. Niestety, nie dopisała nam pogoda – padał deszcz. Stwierdziliśmy, że jednak nie damy się aurze i kwesta się odbędzie. Po godzinie 10 wyruszyliśmy na Rynek Główny i w jego okolice, aby propagować ideę kampanii, a tym samym zbierać pieniądze do puszek. Odzew wśród przechodniów był bardzo pozytywny. Ludzie chętnie wrzucali nam pieniądze i zadawali nam wiele pytań dotyczących Fundacji oraz akcji. W okolicach godziny 14 deszcz, ku naszemu niezadowoleniu, nasilił się i był na tyle intensywny, że musieliśmy przerwać zbiórkę. Pogoda zagrała nam, jednak, na nosie, bo w momencie, kiedy już rozjechaliśmy się do domów, zaświeciło słońce.

 

Mimo wszystko, my jesteśmy zadowoleni ze zbiórki. Zgromadziliśmy 317,18 zł, co w przeliczeniu na długość, daje nam 7 metrów dobra!

Bardzo dziękujemy wolontariuszom z Gimnazjum nr 48: Agacie Lis, Marcie Duch, Patrykowi Krzak, Patrykowi Łasak, Patrykowi Maj, Adrianowi Poszwa i Jakubowi Prusak oraz panu Wojciechowi Ciastoń.

Poniżej znajduje się fotorelacja z naszej zbiórki autorstwa pani Bożeny Pochopień, której również dziękujemy!