Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Projekt Moda Bez Ograniczeń podbija Polskę!
Projekt Moda Bez Ograniczeń podbija Polskę!
13 listopada 2014
Kochani! Jak już niejednokrotnie mieliście okazję zauważyć, nasza inicjatywa - Moda Bez Ograniczeń zdobywa coraz większą popularność. Zainteresowanie przeszło wręcz nasze najśmielsze oczekiwania!

 

Organizowane przez nas warsztaty zostały zauważone przez mi.in. takie media jak: RMF Classic, Gazeta.pl, Wysokie Obcasy czy Miasto Kobiet. W krótkim czasie z małego, lokalnego wydarzenia staliśmy się projektem rozpoznawalnym na arenie ogólnopolskiej. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi!

 

Dlatego mamy dla Was fantastyczne wieści! Zachęceni sukcesem, zdecydowaliśmy się rozbudować nasz program i przekształcić go w półroczny proces coachingowy!

 

Jego celem będzie stałe budowanie w osobach niepełnosprawnych pewności siebie i codzienne odkrywanie piękna ukrytego w nas samych. Pokażemy, że każdy z nas może się czuć dobrze we własnym ciele, że czasem wystarczy niewielka zmiana – wyglądu lub mentalności – aby poczuć się atrakcyjnym i wartościowym. Udowodnimy, że poprzez modę każdy ma możliwość wyrażenia samego siebie.

 

Wierzymy, że dzięki rozbudowanemu programowi coachingowemu jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z naszego wsparcia. Mamy ambicję dotrzeć do jak największej liczby młodych ludzi z niepełnosprawnościami, którzy poprzez modę chcieliby wzmocnić poczucie własnej wartości. Małymi krokami będziemy się starać zmieniać świat. Niekoniecznie od razu cały świat osób niepełnosprawnych, lecz przynajmniej świat wewnętrzny kilkuset uczestników naszych wydarzeń. Będzie to dl nas ogromny sukces!

 

Jeszcze w listopadzie 2014 roku zaprosimy Was na wykłady motywacyjno-stylizacyjne oraz metamorfozy. Zaś już w kwietniu 2015 roku czekają na Was warsztaty stylizacji z Jillian Mercado, a także zajęcia o tematyce urodowo-pielęgnacyjnej! Całość projektu zostanie również w kwietniu zwieńczona Galą Finałową – będzie to swoista „wisienka na torcie”, czyli ukoronowanie i  podsumowanie naszych wielomiesięcznych działań.

 

Liczymy na to, że na wiosnę widownia będzie pękać w szwach, na wybiegu atrakcyjne, pewne siebie modelki zaprezentują najmodniejsze kreacje, a w Gali Finałowej połączonej z balem charytatywnym wezmą udział setki osób z całej Polski i zagranicy.

 

Zostańcie z nami i obserwujcie, jak nasz projekt się rozwija i nabiera coraz wyraźniejszych barw. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zaskoczymy Was rozmachem naszych działań!