Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Przekaż nam swój 1% podatku!
Przekaż nam swój 1% podatku!
26 lutego 2015

Przekazując 1% podatku naszym podopiecznym pomagasz niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży pokonywać trudności dnia codziennego oraz uczyć się samodzielności.

 

1% to tak niewiele wysiłku, a tak wielkie rezultaty dla ponad 100 naszych podopiecznych!

 

To najprostszy sposób podzielenia się z tymi, którzy naprawdę potrzebują Twojej pomocy.

 

Od 1989 roku pomagamy dzieciom i młodzieży z mózgowym porażeniem dziecięcym, przepuklinami oponowo-rdzeniowymi, autyzmem, zespołem Downa, opóźnieniami psychoruchowymi, nadpobudliwością lub zaburzeniami emocjonalnymi.

Skorzystaj z renomowanego programu PIT FORMAT 2015 rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i rozlicz błyskawicznie swój PIT, a Twoj 1% zostanie automatycznie przekazany na konkretne potrzeby naszych dzieciaków i młodzieży!

Z naszym programem możesz rozliczyć się wygodnie korzystając z wersji internetowej on-line (użytkownicy Mac OS, Windows, Linux).

 

            


A jeśli wolisz wypełniać PIT ręcznie? Wpisz nasz KRS 0000043097 do odpowiedniej rubryki zeznania podatkowego!

 


W jaki sposób wykorzystujemy pozyskane środki?

 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nie prowadzimy działalności gospodarczej. 100% pozyskanych środków finansowych przeznaczamy na realizację celów statutowych: organizację zajęć i projektów terapeutycznych, spotkań konsultacyjnych dla ponad 100 dzieci i młodzieży niepełnosprawnej rocznie, a także na wsparcie ich rodzin.

 

1% Podatku to 100% Radości!

 

 

Korzystając z naszego programu automatycznie przekazujesz 1% naszej Fundacji, nie ma w nim możliwości wybrania innej organizacji ze statusem OPP