Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Przeprowadzamy się!
Przeprowadzamy się!
06 czerwca 2013
Fundacja Hipoterapia zmienia siedzibę. Od 1 lipca 2013 roku wszystkie zajęcia terapeutyczne oprócz hipoterapii będą odbywały się na ul. Dunajewskiego 5/29.

Po kilku latach obecności na Cichym Kąciku zmieniamy siedzibę na bliższą centrum przy ul. Dunajewskiego 5.

Biuro Fundacji z częścią administracyjną przeniesione zostanie do nowego lokum w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Wszelkie zajęcia terapeutyczne oraz konsultacje do końca czerwca odbywają się bez żadnych zmian (termin i miejsce), od lipca zaś prowadzone będą w ośrodku przy ul. Dunajewskiego 5/29. Z rodzicami w tej sprawie będzie kontaktować się indywidualnie.

W związku z tym, iż przed nami pracowite tygodnie, poszukujemy osób, które wsparłyby nas swoją pomocą.

Kogo potrzebujemy?

  • Wolontariuszy , którzy pomogliby nam w przeprowadzce (przeniesieniu i przewiezieniu rzeczy) oraz w lekkim remoncie  zarówno w nowym lokum, jak i w dotychczasowym (odświeżenie wnętrz, malowanie, sprzątanie).
  • Osób/firm, które mogłyby podarować/zafundować różnorakie materiały potrzebne do remontu (np. farby, pędzle),  środki czystości, przewóz mebli i wyposażenia Fundacji.
  • Osób/firm, które mogłyby nas wesprzeć finansowo. Nie macie czasu nam pomóc? Wpłaćcie darowiznę na konto Fundacji, byśmy mogli opłacić osoby do pracy i zakupić wszelkie konieczne narzędzia. Każda złotówka się liczy!

Dane do wpłaty:

Bank PEKAO S.A.nr 81 1240 4533 1111 0000 5427 6879

Fundacja Hipoterapia - Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych

30-066 Kraków, ul. Cichy Kącik 14

 

Każde ręce do pomocy są dla nas ważne! Każdy grosz jest dla nas na wagę złota!

Z góry dziękujemy za wsparcie! 

 

Prawdziwych mężczyzn chętnych do pomocy zapraszamy na stronę https://www.facebook.com/events/466998516721007/. Panowie, liczymy na Was! :)