Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Przygotowania do inauguracji Fortu 52 1/2 S " Sidzina"
Przygotowania do inauguracji Fortu 52 1/2 S " Sidzina"
10 września 2022

Dziękujemy Wolontariuszom z Kraków Business Services Center, oddziału szwajcarskiej firmy Zurich Insurance Company Ltd, za nieocenioną pomoc w przygotowaniach do inauguracji Fortu 52 1/2 S " Sidzina" zwanego przez nas Fortem Sztuki i Życia podczas Dni Twierdzy Kraków w ramach 30 Europejskich Dni Dziedzictwa.

Dzięki Waszej pomocy Fundacja Pełna Życia tworzy tu przestrzeń ponad podziałami; miejsce integracji i interakcji, wielu inspirujących spotkań kulturalnych, artystycznych, edukacyjnych, w tym wydarzeń z zakresu edukacji ekologicznej. Współgospodarzami Fortu Sztuki i Życia będą osoby z niepełnosprawnościami, w tym podopieczni Fundacji.

Zurich Insurance Group Ltd to wiodący wszechstronny ubezpieczyciel, który obsługuje swoich klientów na rynkach globalnych i lokalnych. Zatrudniając około 55 000 pracowników, oferuje szeroką gamę produktów i usług w zakresie ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych oraz ubezpieczeń na życie w ponad 215 krajach i terytoriach. Do klientów Zurich należą osoby prywatne, małe, średnie i duże firmy, a także międzynarodowe korporacje.