Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Relacja Wioli z warsztatów i gali Miss Polski na Wózku
Relacja Wioli z warsztatów i gali Miss Polski na Wózku
19 lipca 2016
Emocje opadły, zmęczenie po ciężkim tygodniu również, więc pora na moją relację z warsztatów oraz gali Miss Polski na Wózku 2016!

Moja przygoda zaczęła się w piątek 8 lipca. Po przyjeździe do Warszawy, przywitaniu się z pozostałymi Finalistkami przyszedł czas na pierwsze warsztaty - a był to brafitting z Lady's Place, następnie wszystkie dziewczyny czekały przymiarki. Przepiękne suknie wieczorowe oraz ślubne projektu Violi Piekut - to było marzenie! Kiedy już każda z dziewczyn miała wybrane sukienki organizatorzy powiedzieli co nas czeka w następnych dniach. I tak przyszła sobota i pierwsze sesje zdjęciowe - których efekty niebawem pokaże Fundacja Jedyna Taka.

 

Moją pierwszą sesją była sportowa - stylizowana na starożytną Grecję - piękne białe szaty i złote liście we włosach oraz sportowe wózki - fotografował Karol Malec. Kolejny dzień i kolejne sesje - tym razem dwie! Pierwsza, przepiękna sesja ślubna w studio w Bemowskim Centrum Kultury z Marcinem Zawadzkim i kolejna na ulicach Warszawy w miejskich stylizacjach, którą fotografował Dawid Fuz. Trzeciego dnia odbyła się sesja w sukniach wieczorowych - Kalendarz 2017 Sebastian Wolny w Studio IP Pracownia Fotograficzna i Castingowa. Ostatnią moją sesją była sesja w sukienkach koktajlowych z Szymonem Siwakiem.

 

Po trzech ciężkich dniach zostałyśmy zaproszone do Profemed Medycyna Estetyczna

na dzień piękna! Byłyśmy rozpieszczone świetnymi zabiegami, masażami i manicure oraz przepysznym jedzeniem i doborowym towarzystwem.

 

We środę zaczęły się ćwiczenia choreografii oraz jedna z najciekawszych atrakcji - próbna przejażdżka na Harley’u!

 

Oprócz choreografii na kilka dni przed Galą miałyśmy również zajęcia z wizażu, coaching przed wystąpieniami publicznymi oraz przymiarki dostawki do wózków.

 

Po bardzo aktywnym i emocjonującym tygodniu przyszedł czas na Galę Finałową. Wjazd na Harley’u, pierwsze wyjście i najtrudniejsza ale najciekawsza z chorografii, pierwsze indywidualne wyjście potem szaleństwo za kulisami i suknie ślubne Violi Piekut - w których każda z nas wyglądała jak księżniczka - wzruszające wyjście i wspaniały koncert Sound’n’Grace, piękne występy Zespołu Tanecznego Trans oraz ostatnie wyjście Finalistek w sukniach wieczorowych.

 

W tym miejscu chciałabym serdecznie pogratulować dziewczynom, które zdobyły tytuły Miss.

 

Tytuł Komplementarny Profemed – Miss Medycyny Estetycznej: Adrianna Zawadzińska

Miss Popularności: Elżbieta Zarzecka

Miss Publiczności: Adrianna Zawadzińska

Miss Mediów Społecznościowych: Agata Cybuchowska

Miss Foto: Adrianna Zawadzińska

II Wicemiss Polski na Wózku 2016: Ania Płoszyńska

I Wicemiss Polski na Wózku 2016: Patrycja Wójciak

Miss Polski na Wózku 2016: Adrianna Zawadzińska

 

Chcę podziękować cudownym wolontariuszkom, które pomagały nam podczas warsztatów - dziewczyny bez Was nie byłoby tak wspaniale! Dziękuję!

Warsztaty i Gala Miss Polski na Wózku to była wspaniała przygoda, którą z pewnością zapamiętam na długo, poznałam wielu wspaniałych ludzi przeżyłam cudowne chwile. Dziękuję Fundacji Jdyna Taka za możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Wioleta Więckowska

 

Więcej zdjęć tu --> https://www.facebook.com/FundacjaJedynaTaka/photos