Pomagam
Rozlicz PIT!
08 lutego 2016
PROFESJONALNY PROGRAM PIT FORMAT!

Do rozliczeń podatku za rok 2015

                                     

 

Najszybszy i najskuteczniejszy sposób na wypełnianie deklaracji podatkowej

 

Przejrzysta konstrukcja


Jedyny program posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego


Stworzony przez firmę zajmującą się od ponad 20 lat

programami księgowo -podatkowymi

 

 

 

Czym jest Program PIT?

Program PIT FORMAT to jedyne w Polsce tak profesjonalne narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych! Z nim rozliczanie i wypełnienie PIT (28, 28A, 28B, 36, 36L, 37, 38, 39) i załączników (B, D, O, 2K, M, ZG, Z) oraz formularzy NIP jest łatwe i szybkie. Program pozwoli wykazać ulgi i odliczenia (ulga na internet, ulga rehabilitacyjna, ulga na dzieci), sporządzić rozliczenie z dzieckiem, rozliczenie wspólne małżonków.

Zaufało naszemu programowi już ponad 10,3 mln podatników!

 

Jak działa program?

Program umożliwia poprawne wypełnienie druku PIT w 5 minut.

Wystarczy, że odpowiedzą Państwo na przygotowane pytania, a kreator sam wybierze i odpowiednio wypełni dokument PIT. Można również szybko pobrać odpowiednie druki i wypełnić je samodzielnie.

Program umożliwia wydruk gotowych do wysyłki, uzupełnionych PITów, a także daje możliwość natychmiastowej wysyłki elektronicznej.

Aby wypełnić deklarację wystarczy Ci
parę minut
, przygotowane dokumenty

oraz filiżanka dobrej kawy…

 

 

Będziemy wdzięczni za przekazanie 1% Twojego podatku podopiecznym Fundacji Hipoterapia - Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych.

Od 26 lat pomagamy dzieciom i młodzieży wkroczyć w dorosłość z maksymalną samodzielnością oraz poczuciem wiary we własne siły! Nasi podopieczni, to ponad setka dzieci i młodzieży o różnych typach schorzeń, takich jak: mózgowe porażenie dziecięce, autyzm, zespół Aspergera, zespół Downa, sprzężone niepełnosprawności, nadpobudliwość i zaburzenia emocjonalne, schorzenia genetyczne i inne.

 

 

 

KRS: 0000043097