Pomagam
#StartupRun!
17 września 2014
hub:raum Kraków i Fundacja Hipoterapia zapraszają na pierwszą edycję charytatywnego biegu startupowców w Krakowie - #StartupRun! Startujemy na wiosnę!

UWAGA ZMIANA TERMINU BIEGU!

Komunikat organizatora biegu:

"Po długich przemyśleniach, z wielkim trudem podjęliśmy decyzję o PRZEŁOŻENIU BIEGU na wiosnę 2015. Podyktowana jest ona niewystarczającą ilością zgłoszeń. Nadrzędnym celem inicjatywy jest pomoc niepełnosprawnym dzieciom, a wymaga to większej ilości samych biegnących. Liczymy, że dodatkowy czas i lepsze warunki atmosferyczne przełożą się na frekwencję. Wszystkich zaangażowanych przepraszamy – inicjatywa nadal żyje, jedynie przesuwamy ją w czasie. Do usłyszenia!"

Krakowska społeczność startupowa biegnie razem dla podopiecznych Fundacji Hipoterapia. Masz pomysł lub produkt - pokaż go podczas biegu!

Start: 11 października 2014 w Lasku Wolskim w Krakowie o godz. 11:10.

Dołączam do #StartupRun!

BIEGNĘ
Nieważne czy już zamieniłeś swój niesamowity koncept w biznes, czy pracujesz w korporacji. Jeśli masz pomysł na startup, którym chciałbyś się ze wszystkimi podzielić, jedyne czego potrzebujesz to 3-osobowy zespół, z którym zgłaszasz się za pomocą formularza na stronie biegu: www.startuprun.pl.

Opłatę startową dla zespołu stanowi darowizna w wysokości 200 zł, która w całości zostanie przeznaczona na realizację celów statutowych Fundacji Hipoterapia. Dokładne zasady uczestnictwa w biegu znajdują się w regulaminie dostępnym na: bit.ly/StartupRunTerms.
Każdy z członków zespołu musi przebiec jedno okrążenie po trasie wyznaczonej w Lasku Wolskim – przybliżona odległość to 4km. Pracujemy ciężko nad wyznaczeniem idealnej trasy - ujawnimy ją już wkrótce. :)

KIBICUJĘ
Dołącz do wydarzenia na facebooku (https://www.facebook.com/events/799271673465917/) i bądź z nami w sobotę 11. października w Lasku Wolskim. Przyprowadź znajomych, kibicujcie z nami i poznajcie startupy z zupełnie innej strony. Bo czy widziałeś kiedyś 150 biegnących geeków? ;)

A może chcesz wspólnie z nami współtworzyć pierwszy krakowski bieg startupowy jako wolontariusz?
Masz więcej pytań? Pisz na agnieszka@hubraum.com.