Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > UWAGA! - BEZPŁATNY TRANSPORT
UWAGA! - BEZPŁATNY TRANSPORT
13 października 2020

Od października 2020 niesamodzielni mieszkańcy Krakowa mogą liczyć na bezpłatny transport na terenie Gminy w dowolnym celu. Do dyspozycji Krakowian będzie również samochód dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Usługa transportowa jest przeznaczona tylko dla osób, które kwalifikują się do projektu Wspornik – Punkt Wsparcia Opiekunów, po wypełnieniu dokumentów udziału w projekcie oraz po dostarczeniu doradcy wszystkich oświadczeń i zaświadczeń.
Projekt potrwa do 30 czerwca 2023 roku, a udział w nim i korzystanie z transportu są całkowicie bezpłatne. Osoby zakwalifikowane do transportu będą mogły zamawiać przejazdy telefonicznie na trzy dni wcześniej.
Regulamin korzystania z transportu dostępny jest w siedzibie projektu Wspornik przy ul. Skawińskiej 11/12 w Krakowie oraz na stronie www.pelna-zycia/wspornik.
Osobiste zgłoszenia opiekunów osób niesamodzielnych przyjmowane są w siedzibie Wspornika.
W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt pod numery telefonów:
882 100 615
882 022 536
882 055 848
Projekt realizowany przez Fundację Pełną Życia w partnerstwie z Gminą Miejską Kraków ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.