Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > WARSZTAT PRACY Z KRĘGOSŁUPEM dla rodziców dzieci niepełnosprawnych
WARSZTAT PRACY Z KRĘGOSŁUPEM dla rodziców dzieci niepełnosprawnych
07 listopada 2012
Zapraszamy w sobotę i niedzielę 17-18 listopada 2012

Rodziców dzieci niepełnosprawnych z terenu miasta Krakowa zapraszamy na specjalnie dla nich przygotowany weekendowy warsztat pracy z kręgosłupem w sobotę i niedzielę 17-18 listopada 2012 r. (po 4 godz.) do salki w Zespołe Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 przy al. Kijowskiej 3.

W programie warsztatów, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, znajdą się:

  • informacje nt. przyczyn zaburzeń związanych z funkcjonowaniem kręgosłupa
  • ustalenie indywidualnych programów korekcji sylwetek wszystkich uczestników warsztatów
  • ćwiczenia rozgrzewające
  • pogłębiony trening kręgosłupa (indywidualny i grupowy).

Warsztaty można określić jako „autentyczne lekarstwo”, które ma szansę skutecznie wyeliminować przyczynę problemów z kręgosłupem. Jedyne wymaganie, to otwarty umysł uczestników i ich gotowość na łagodną modyfikację codzienności, poprzez wprowadzenie prostego treningu kręgosłupa oraz zmianę szkodliwych nawyków.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o kontakt z biurem Fundacji (tel. +12 4281111, mail fundacja@hipoterapia.info.pl).

Dzięki gościnności Dyrekcji Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 w Krakowie oraz pomocy Finansowej Urzędu Miasta Krakowa w ramach projektu "Wsparcie rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym" udział rodziców dzieci niepełnosprawnych w warsztacie jest bezpłatny.