Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Warsztaty pielęgnacji skóry!
Warsztaty pielęgnacji skóry!
30 stycznia 2015
Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty! Tym razem przygotowane przy współpracy z krakowskim Salonem Estetica. Już 21 lutego uczestniczki poznają tajniki pielęgnacji skóry.

Drugie w 2015 roku warsztaty w ramach projektu “Moda bez Ograniczeń” to dzień poświęcony skórze. Specjaliści z Salonu Estetica przygotowali dla pań zajęcia, które wzbogacą ich wiedzę na temat pielęgnacji oraz rozpieszczą ich skórę. Podczas prelekcji uczestniczki dowiedzą się między innymi: o codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała, jak dbać o poszczególne typy cery, jakich kosmetyków używać, jakie są najczęstsze problemy z danym typem oraz będą mogły indywidualnie poradzić się specjalistów w tym temacie. Każda uczestniczka zostanie także poddana zabiegom pielęgnacyjnym odpowiednim do typu skóry. Dodatkowo Salon Estetica przygotował dla uczestniczek coś specjalnego. Tym bardziej warto wziąć udział w warsztatach :)

Aby zgłosić się na warsztaty należy wysłać swoje aktualne zdjęcie, informacje o rodzaju niepełnosprawności oraz podać swój wiek i dane kontaktowe.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2015 r. pod adresem: zgloszenia@hipoterapia.info.pl


Ilość miejsc ograniczona, a o zakwalifikowaniu do grupy poinformujemy mailowo.

Zapraszamy na warsztaty osoby ze wszystkimi rodzajami niepełnosprawności.

Organizator: Fundacja Hipoterapia na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych

Partner: Salon Estetica

Data: 21.02.2015 r.

Godzina: 12:00 - 16:00

Miejsce: Salon Estetica, ul. Sławkowska 6, Kraków