Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Wspomnienia z Bukowiny Tatrzańskiej
Wspomnienia z Bukowiny Tatrzańskiej
15 lipca 2014
Od 29.06 do 2.07 dzięki uprzejmości Pana Oliviera Janiaka, ekipy projektu "Kalendarz Dżentelmeni 2014" oraz właścicieli Hotelu BUKOVINA
nasi podopieczni mogli cieszyć się kilkudniowym pobytem w Bukowinie Tatrzańskiej.

8 grudnia ubiegłego roku podczas aukcji charytatywnej na fundacyjnym pokazie "Moda bez ograniczeń", Pan Olivier Janiak zadeklarował, że w ramach projektu "Kalendarz Dżentelmeni 2014" Fundacja Hipoterapia otrzyma 25 000 zł na wyjazd dla swoich podopiecznych.

I tak oto, w zeszłym tygodniu nasze dzieciaki wraz z opiekunami i wolontariuszami pojechali do Bukowiny Tatrzańskiej do wspaniałego BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Uczestnicy pobytu mogli korzystać z wielu usług Hotelu. Do dyspozycji nastolatków był basen, siłowania, termy oraz sala dyskotekowa. Wszyscy też dobrze wspominają wyśmienite jedzenie i przemiłą obsługę. 

- Jestem zachwycony pobytem z przyjaciółmi na termach BUKOVINA! Trzy noce spędzone w cudownym miejscu, w przyjemnej i niesamowitej atmosferze zapadną mi w pamięć na długie lata - mówił Dominik, jeden z uczestników pobytu.

Z kolei Justyna wspomina: - Było świetnie! Mnie osobiście najbardziej podobała się szybka zjeżdżalnia, ale wiedziałam, że każdy znalazł coś dla siebie, baseny z bąbelkami, baseny z podgrzewaną wodą, a nawet basen muzyczny. w którym po zanurkowaniu można było słuchać muzyki relaksacyjnej. To było świetne! (…) Ostatniego dnia (…) okazało się, ze pani manager hotelu postarała się jeszcze o smaczne przekąski na drogę, każdy z nas dostał pakiet podróżny z różnymi pysznościami! To było bardzo miłe. Kiedy autobus przyjechał, przyszedł czas na pożegnanie gościnnego hotelu i powrót do domu. To był naprawdę wspaniały i fantastyczny wypoczynek, jestem szczęśliwa, że mogłam tam być.

Nasi podopieczni wspaniale spędzili czas, czego dowodem są piękne zdjęcia autorstwa naszych niezawodnych pań fotograf – Pani Barbary Czopek oraz Pani Bożeny Pochopień.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Hotelu oraz wszystkim pracownikom za wspaniałe przyjęcie i opiekę nad podopiecznymi!
Nasza Fundacja ma 25-letnie doświadczenie w organizowaniu różnych wyjazdów, ale jeszcze nigdy nie doświadczyliśmy takiego komfortu, dobrej współpracy, życzliwej pomocy i zrozumienia, co podczas pobytu w BUKOVINA Terma Hotel Spa!

Ogromne podziękowania należą się również dla Pana Oliviera Janiaka oraz ekipy projektu "Kalendarz Dżentelmeni 2014".