Pomagam
KALENDARZ PEŁEN ŻYCIA I DOBRYCH DNI

Wspólnymi siłami, dzięki pomocy dzieci, rodziców i pracowników, stworzyliśmy charytatywny kalendarz pełen życia na 2022 rok! Powstał z potrzeby opowiedzenia Ci o tym jak dajemy nadzieję na lepsze jutro osobom z niepełnosprawnościami i osobom niesamodzielnym! Jesteśmy z nim emocjonalnie związani bo na jego łamach znajdziesz nadzieję, siłę i radość naszych Podopiecznych i Ich bliskich. Gwarantujemy, że każda strona wywoła uśmiech na twarzy nabywcy i zmotywuje do DOBRYCH działań.

Chcemy podzielić się z Tobą tym kalendarzem, który powstał z miłości do niesienia pomocy, wierzymy mocno, że każdego dnia będzie przypominał Ci, że niemożliwe nie istnieje.

Jeśli już teraz chcesz poczuć radość z pomagania, dzielenia się tym co masz i równocześnie cieszyć się faktem, że przez kolejny rok towarzyszył Ci będzie kalendarz pełen życia, wybierz lub wpisz kwotę, którą uważasz za stosowną i przekaż ją na konto Fundacji. Całość zebranych środków przeznaczamy na dalszą działalność, przede wszystkim na materiały i sprzęt do terapii dla naszych dzieciaków.

A jeśli w trwającym właśnie przedświątecznym czasie chcesz sprawić Komuś z bliskich lub pracowników PREZENT, który uwrażliwia i zaprasza do dobroczynności, to nie szukaj dalej – mamy to, czego potrzebujesz.

Może organizujesz w pracy charytatywną zbiórkę lub licytację – nasze kalendarze i  sprawcza pomoc dla naszym dzieciaków – BEZCENNE.

UWAGA! nakład kalendarza to 500 szt.

Kalendarz ścienny ma rozmiar A3, wykonany jest na dobrej jakości papierze i z pewnością ozdobi każdą przestrzeń ponieważ NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO! Projekt powstał dzięki pracy pro bono graficzki Izy Radomińskiej i Loli Kłodawskiej autorki większości zdjęć.

Koszt druku kalendarza pokrył Vesuvius  -  który w ramach działań CSR wspiera wyrównywanie szans w edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami - Podopiecznych Fundacji Pełnej Życia.

WAŻNE! Przekazując darowiznę prosimy Cię o dopisek „KALENDARZ” i podanie adresu.
Chcemy by kalendarz trafił w Twoje ręce jak najszybciej,
- odbierz go osobiście Fundacja Pełna Życia ul. Dunajewskiego 5/29 Kraków w godz. 9:00-17:00.
- możliwa wysyłka (przy wpłacie prosimy o doliczenie kosztu wysyłki do PACZKOMATU InPost - 12,99 zł
- masz inną propozycję – napisz do nas: : barbara.gosztyla@pelna-zycia.pl

Wpłacam

Wysyłając formularz, akceptuję politykę prywatności

Darowiznę można odliczyć w zeznaniu rocznym w załączniku PIT/O jako darowiznę na rzecz organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego w ramach limitu 6% dochodu u osób fizycznych, a 10% u osób prawnych. To odliczenie jest inną formą pomocy niż 1%.

*Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przez Fundację Pełną Życia z siedzibą w Krakowie, ul. Dunajewskiego 5/29, 31-133 Kraków do celów obsługi przekazywanej darowizny zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2018.1000) oraz zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

 

Druk przelewu wpłaty - dostępny TUTAJ

Statut Fundacji - dostępny TUTAJ

Regulamin  - dostępny TUTAJ