Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Wykłady motywacyjno-stylizacyjne
Wykłady motywacyjno-stylizacyjne
18 listopada 2014
W sobotę 15 listopada odbyły się kolejne warsztaty Mody bez Ograniczeń. Tym razem uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładu motywacyjnego autorstwa Jacka Rozenka, stylizacyjnego Agnieszki Rokosy oraz dowiedzieć się jak szafa może pomóc w osiąganiu celów. Autorką ostatniego wykładu była Dorota Wróblewska, producentka eventów i programów telewizyjnych. Wisienką na tym motywacyjnym torcie było video, które specjalnie dla nas nagrała Jillian Mercado.

Projekt „Moda bez Ograniczeń” dedykowany jest osobom z niepełnosprawnościami i to na nich skupiamy nasze działania mające na celu zbudowanie pewności siebie i mocnego poczucia własnej wartości. Tym razem jednak wykłady motywacyjno - stylizacyjne otwarte były dla wszystkich. Przecież brak pewności siebie dotyczy także osób pełnosprawnych.

Miniona sobota była prawdziwym maratonem. Pierwsza godzina, to dawka solidnej motywacji, którą zaserwował nam Jacek Rozenek, doświadczony coach i aktor.


Uzupełnieniem wykładu była prezentacja video motywacyjnego, które specjalnie dla nas nagrała Jillian Mercado, fascynująca kobieta i wulkan pozytywnej energii. Jako osoba niepełnosprawna wzięła udział w kampanii reklamowej marki Diesel, jest redaktorką magazynu, blogerką modową i modelką.


Po motywacji przyszedł czas na stylizację. Wykład poprowadziła Agnieszka Rokosa, stylistka i właścicielka Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa. Opowiedziała jak rozpoznać i wymodelować kształt twarzy za pomocą biżuterii i dekoltów,  a także, jak odróżniać sylwetki i jak tuszować niedoskonałości  każdej z nich. Po wykładzie każdy z uczestników miał szansę na indywidualne porady stylizacyjne.


Ostatnim wykładem wieńczącym sobotni cykl była prelekcja dotycząca osiągania celów w kontekście poszukiwania własnego stylu. Porad udzieliła Dorota Wróblewska, promotorka mody, kultury i sztuki, która na swoim koncie ma ponad 800 wyprodukowanych programów telewizyjnych. Producentka Warsaw Street Fashion.

Dzień warsztatów był pełen inspiracji zarówno dla Uczestników, jak i dla nas. A już za dwa tygodnie tj. 30 listopada odbędą się metamorfozy z Zosią Ślotałą. Ostatnie warsztaty w tym roku.

Partnerzy tej edycji warsztatów: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU), Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa, Honda Krężel&Krężel, Charlotte Kraków, Wero Wysoczyńska, stylistka i organizatorka eventów.

Wsparcie Medialne: RMF Classic, Eksmagazyn, Wysokieobcasy.pl, Vumag.pl, Gazeta.pl, Lula.pl, Miumag.pl, Szafa.pl, Stylistki.pl, Przylapaninamodzie.pl


Obsługa PR Agencja Design PR.

 

Zapraszamy na galerię zdjęć autorstwa Pani Aleksandry Ratyna.