Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > XIV Tydzień Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”
XIV Tydzień Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”
21 maja 2013
W dniach 24 – 31.05. 2013 r. trwa XIV Tydzień Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością” poszerzony o Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych. W ramach wydarzenia swoje działania prezentować będzie również Fundacja Hipoterapia.

24.05 na Rynku Głównym w Krakowie rozpoczął się Tydzień Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”.  W ramach planowanych wydarzeń odbywać się będzie kiermasz prac artystycznych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z całej Małopolski, plener malarski „Pod niebem Krakowa”, budowa wielkiego papierowego łabędzie metodą orgiami, zawody wspinaczkowe na profesjonalnej ściance, warsztaty bębniarskie i wiele innych atrakcji. Na scenie występy artystyczne, młode zespoły rockowe i muzyka poetycka. Szczegółowy Program podajemy poniżej.

Swoją działalność chcemy zaprezentować również my. Jeśli chcielibyście zobaczyć, co przygotowaliśmy dla Was albo dowiedzieć się czegoś więcej na temat działań Fundacji Hipoterapia – zaparzamy na płytę krakowskiego Rynku Głównego już w piątek 24.05.2013 roku. Przez cały dzień, tj. między godziną 10 a 21, nasi pracownicy i wolontariusze będą czekać na Was i na Wasze pytania!

Szukajcie naszego namiotu! Tylko w nim obejrzeć będziecie mogli unikatowe zdjęcia fotografów: Barbary Czopek, Bożeny Pochopień, Krzysztofa Domanusa i Roberta Stryjskiego, członków Krakowskiego Klubu Fotograficznego.

Kliknij, by pobrać PROGRAM wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!