Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Za nami premiera KUCYKÓW - "Spróbuj sam"
Za nami premiera KUCYKÓW - "Spróbuj sam"
11 kwietnia 2013
W niedzielę 7 kwietnia odbyła się premiera spektaklu przygotowanego przez nastolatków z Integracyjnej Grupy Teatralnej KUCYKI pt. "Spróbuj sam:)".
Sztuka zachwyciła zgromadzoną publiczność!

 Premierowy spektakl przygotowany na podstawie bajki masajskiej w reżyserii Aleksandry Barczyk i Moniki Filipowicz można było zobaczyć w Katolickim Centrum Kultury przy ul. Łokietka 60 w Krakowie. Młodzi artyści zachwycili publiczność zarówno swoim niezwykłym wkonaniem, jak i wspaniałą charakteryzacją przygotowaną przez studentów ze Szkoły Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa”.Premierowy spektakl przygotowany na podstawie bajki masajskiej w reżyserii Aleksandry Barczyk i Moniki Filipowicz można było zobaczyć w Katolickim Centrum Kultury przy ul. Łokietka 60 w Krakowie. Młodzi artyści zachwycili publiczność zarówno swoim niezwykłym wkonaniem, jak i wspaniałą charakteryzacją przygotowaną przez studentów ze Szkoły Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa”.

Premierowy spektakl przygotowany na podstawie bajki masajskiej w reżyserii Aleksandry Barczyk i Moniki Filipowicz można było zobaczyć w Katolickim Centrum Kultury przy ul. Łokietka 60 w Krakowie. Młodzi artyści zachwycili publiczność, zarówno swoim niezwykłym wkonaniem, jak i wspaniałą charakteryzacją przygotowaną przez studentów ze Szkoły Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa”.

Tych, których nie mieli okazji zobaczyć aktorów, albo chcieliby przypomnieć sobie fragmenty z przedstawienia, zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa wolontariuszy z Krakowskiego Klubu Fotograficznego: Barbary Czopek, Bożeny Pochopień, Krzysztofa Domanusa oraz Roberta Stryjskiego. Fotografie można zobaczyć na naszej stronie na Facebooku w zakładce "Zdjęcia".
Warto zajrzeć tam choćby na chwilę i przekonać się, jak profesjonalnie i oryginalnie prezentują się nasi młodzi artyści! 

Przedstawienie nie doszłoby do skutku, gdyby nie pomoc finansowa:

  • Fundacji „Wspólna Droga” w ramach Ruchu Społecznego Wspólnej Drogi dot. programu społecznego „Pokonywanie niepełnosprawności”
  • Fundacji State Street
  • Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, wolontariuszom i pracownikom za pomoc
w organizacji imprezy oraz sponsorom za wspracie finansowe!