Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Za nami wydarzenie "Moda bez ograniczeń"
Za nami wydarzenie "Moda bez ograniczeń"
10 grudnia 2013
Czas pokrótce podsumować wieczór i podziękować wszystkim za zaangażowanie, za podarowanie iskierki ciepła, za poświęcenie własnego czasu i wsparcie naszych działań.

Małe podsumowanie

8 grudnia 2013 roku miało miejsce niezwykłe wydarzenie Moda bez ograniczeń, które – jak powiedziała w jego trakcie Aleksandra Włodarczyk, prezes Fundacji Hipoterapia – możemy uznać za święto w naszej organizacji!

Akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, zarówno pod względem zaangażowania uczestników wydarzenia, zainteresowania nim przybyłych gości i mediów oraz satysfakcji, jaką dała wszystkim obecnym! 

Z ogromną radością informujemy, że dzięki szczodrości zaproszonych gości na terapię dzieci niepełnosprawnych udało nam sie pozyskać w sumie aż 87 200 zł w trakcie tego niezwykłego wieczoru, przy czym:

  • 41 600 zł pochodziło z licytacji przedmiotów w ramach aukcji charytatywnej
  • 20 600 zł ze sprzedanych cegiełek charytatywnych
  • 25 000 zł to suma darowizny zadeklarowana na terapię podopiecznych Fundacji w ramach akcji Kalendarz Dżentelmeni 2014 przez Pana Oliviera Janiaka (który rewelacyjnie prowadził naszą imprezę).

Nic bez Was!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami dzielili emocje w ten wyjątkowy wieczór – wszystkim obecnym zaproszonym gościom, a zwłaszcza osobom, które wzięły udział w licytacji przedmiotów. Jesteście wielcy!

W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom wydarzenia – podopiecznym, ich rodzicom i opiekunom Integracyjnej Grupy Teatralnej Kucyki, modelkom niepełnosprawnym, wolontariuszom, członkom komitetu organizacyjnego i wszystkim tym, którzy często wraz z przyjaciółmi i całymi rodzinami włączali się w prace organizacyjne, przyczyniając się tym samym do realizacji tego niesamowitego projektu!

Największe podziękowania należą się Panu Olivierowi Janiakowi, który nie tylko w brawurowy i oryginalny sposób poprowadził wolontarystycznie nasz event, ale również zadeklarował prezent w postaci wczasów dla części podopiecznych
w Bukowinie Tatrzańskiej (o wartości kolejnych 25 000 zł) oraz podarowanie dwóch Kalendarzy Dżentelmeni 2014 z autografami uczestników tej inicjatywy!

Dziękujemy!

Chcielibyśmy jeszcze raz gorąco podziękować Projektantom, którzy zgodzili się podarować kreacje swojego autorstwa na pokaz oraz jako przedmioty licytacji – na aukcję charytatywną: Ewie Minge, marce La Mania, Robertowi Kupiszowi, Łukaszowi Jemiołowi, duetowi Bohoboco, Voili Śpiechowicz, Mariuszowi Przybylskiemu, Bartoszowi Malewiczowi, Natashy Pavuchenko, Wojtkowi Haratykowi, Teresie Rosati oraz marce Me&Bags.

Dziękujemy marce Lewanowicz, która podarowała naszyjnik na aukcję oraz wypożyczyła biżuterię na pokaz.

Dziękujemy serdecznie Pani Maggie Piu, która podarowała na aukcję jeden ze swoich obrazów oraz zorganizowała wystawę swoich dzieł w trakcie eventu. Jej obraz został wylicytowany za rekordową kwotę 12 000 zł. (!)

Dziękujemy, że Pani Maggie Piu była razem z nami w trakcie imprezy.

Z nami od początku!

Ta impreza nie udałaby się, gdyby nie wsparcie naszych sponsorów i partnerów. Dlatego dziękujemy sponsorom głównym – markom Euroclear oraz Fitness Platinium za finansowe wsparcie imprezy.
Dziękujemy wolontariuszom pracującym na co dzień w firmie Euroclear za ogromne zaangażowanie w przedsięwzięcie na etapie jego przygotowania i w trakcie wydarzenia.

Dziękujemy partnerom głównym, przede wszystkim Wero Wysoczyńskiej za organizację pokazu oraz firmie Jazzy Innovations za stworzenie strony internetowej i oprawy graficznej wszystkich materiałów imprezy.

Dziękujemy pozostałym partnerom – markom: Lewanowicz, Quattro Studio, Click Fashion,Venezia, Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa, OSHEE, Perfumerie Douglas Polska, Maggie PIU ART, VinArte, Krakowskiemu Klubowi Fotograficznemu oraz Teetbee.

Dziękujemy patronom medialnym: Radio Kraków, TVP Kraków, Styl.pl, EksMagazyn oraz wszystkim obecnym przedstawicielom mediów.

Jesteście wspaniali!

Wkrótce – szersza relacja wraz z fotorelacją z wydarzenia!