Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > Zapraszamy na premierę w najbliższą niedzielę 7. kwietnia
Zapraszamy na premierę w najbliższą niedzielę 7. kwietnia
03 kwietnia 2013
"Spróbuj sam:)" to najnowsza propozycja nastolatków z Integracyjnej Grupy Teatralnej KUCYKI.
Wszystkich fanów zespołu, a także miłośników teatru, zapraszamy w niedzielę 7. kwietnia o godz. 16.00 do Katolickiego Centrum Kultury przy ul. Łokietka 60 w Krakowie, gdzie odbędzie się premierowy spektakl przygotowany na podstawie bajki masajskiej.

Integracyjna Grupa Teatralna KUCYKI działa przy naszej Fundacji od 2003 r. , dla członków zespołu teatr jest nie tylko przestrzenią artystycznej ekspresji, ale także formą terapii.

Niedzielny spektakl  Spróbuj sam:)  w reżyserii Aleksandr Barczyk i Moniki Filipowicz, będzie wzbogacony o piękne zdjęcia
i portrety aktorów autorstwa wolontariuszy z Krakowskiego Klubu Fotograficznego: Barbary Czopek, Bożeny Pochopień, Krzysztofa Domanusa oraz Roberta Stryjskiego.

Młodzież występująca w przedstawieniu zaprezentuje się w niezwykłej charakteryzacji – niepowtarzalnych makijażach, wykonanych przez studentów Szkoły Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa”.

Przedstawienie zrealizowano z pomocą finansową:

  • Fundacji „Wspólna Droga” w ramach Ruchu Społecznego Wspólnej Drogi dot. programu społecznego „Pokonywanie niepełnosprawności”
  • Fundacji State Street
  • Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

 Serdecznie zapraszamy!