Pomagam
Strona główna > Aktualności i wydarzenia > „ZMIANY NA GŁOWIE, ZMIANY W GŁOWIE”
„ZMIANY NA GŁOWIE, ZMIANY W GŁOWIE”
08 stycznia 2015
Serdecznie zapraszamy na warsztaty organizowane przy współpracy z ekspertami krakowskiego Atelier Bernady oraz trenerem Małgorzatą Wach. Już 1 lutego pokażemy, że zmiany na głowie są doskonałym początkiem zmian w głowie.

Warsztaty rozpoczniemy wykładem motywacyjnym  pt.: „POZNAJ SAMĄ SIEBIE”. Spotkanie motywacyjne na temat poczucia własnej wartości, wzmacniania samooceny i budzenia radości życia. Czas spotkania 61 minut. Ostatnia minuta jest bardzo ważna. Dlaczego? Warto wziąć udział w spotkaniu, żeby się tego dowiedzieć :)

 

W części praktycznej odbędzie się szkolenie stylizacyjno-pielęgnacyjne, w trakcie którego uczestniczki dowiedzą się jak dbać o zdrowie i piękno włosów, jakie kuracje odżywcze stosować, jak szybko nadać fryzurze efektowny wygląd, jak dobrać odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy i wiele więcej. W trakcie warsztatów odbędzie się prezentacja strzyżenia na wybranych uczestniczkach. I to nie koniec atrakcji!


Uwaga! Wszystkie zgłoszenia na warsztaty dodatkowo wezmą udział w konkursie, w którym nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa. Jury wybierze troje laureatów, którzy w swoim zgłoszeniu najbardziej kreatywnie odpowiedzą na pytanie: Dlaczego ty powinieneś wziąć udział w warsztatach?

Efekty sesji zostaną pokazane podczas Gali Finałowej.


Aby zgłosić się na warsztaty należy wysłać swoje aktualne zdjęcie, informacje o rodzaju niepełnosprawności, dane kontaktowe oraz odpowiedź na pytanie: Dlaczego Ty powinieneś wziąć udział w warsztatach?

Na zgłoszenia czekamy do 18.01.2015 pod adresem: zgloszenia@hipoterapia.info.pl


Zapraszamy na warsztaty osoby ze wszystkimi rodzajami niepełnosprawności.


Partner: Atelier Bernady

Patroni Medialni: Miasto Kobiet, Integracja, Przylapaninamodzie.pl, Gazeta.pl


Wszystkie informacje o projekcie znajdziecie na modabezograniczen.pl lub na Facebook.com/modabezograniczen


Data: 01.02.2015 r.

Godzina: 14.00 - 18:00

Miejsce: Atelier Bernady, ul. Masarska 9 vis a vis Galerii Kazimierz

 

 

Kilka słów o naszym partnerze:


Atelier Bernady to niezwykłe miejsce w Krakowie. Pracownia fryzur i stylizacji powstała 2 km od Rynku Głównego w sąsiedztwie magicznego, gwarnego Kazimierza – w samym sercu Krakowa. W Atelier każdy klient jest niezwykle ważny, dlatego znajduje się pod opieką wykwalifikowanego i doświadczonego personelu.

Wybrane projekty i osiągnięcia:

. Zaproszenie Atelier Bernady do prestiżowego międzynarodowego projektu Salon I-Deas,

. Liczne  pokazy i szkolenia dla firm Joico i Paul Mitchell,

. “My spring Soul” – projekt Atelier Bernady – 2013 r.,


Małgorzata Wach: dziennikarka, specjalista ds. PR, coach. Jako dziennikarz pracowała w Kurierze Lubelskim, Nowym Dniu i Gazecie Wyborczej. Współpracuje m.in. z miesięcznikiem „Zwierciadło” i  „Wysokimi Obcasami”.  Jako specjalista ds. PR od 6 lat współpracuje z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko”..  Autorka książki pt. „Każdy ma swoje Kilimandżaro” na temat wyprawy osób niepełnosprawnych na najwyższy szczyt Afryki. Prowadzi szkolenia dla Organizacji Pożytku Publicznego pt. „Jak mówić żeby media chciały słuchać?” oraz szkolenia z zakresu komunikacji i motywacji dla OPP, firm i klientów indywidualnych. W jej słowniku nie ma słowa „Nie da się”. Podobnie jak Walt Disney uważa, że „Jeśli potrafimy o czymś marzyć, to potrafimy także tego dokonać”, bez względu na to, jaka jest nasza sytuacja startowa.